Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónapos kisfiamnak nem...

15 hónapos kisfiamnak nem egyforma a lábfeje, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok...most altattam és le szoktam venni a zokniját éjjelre és észrevettem,hogy a bal lábfeje ill. annál az ívnél,ahol a lúdtalp van kicsit,mintha be lenne dagadva.De nem sírt,nem vettem észre,hogy fájna neki.Úgy aggódom :( Sokat gyalogol egész nap,szépen megy.
2011. szept. 17. 21:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet csupán egy rossz lépés eredménye is... Ha nem múlik, fájni kezd, akkor gondolom elviszed dokihoz :).
2011. szept. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Enyémnek sem teljesen egyforma, de neki nem is volt- nem nagyon látszódik, aki nem látja őt sokszor fel sem tűnik neki, inkább én látom csak.

2hós korától dévényeztünk, mret olyan feszes volt a bal oldala, hogy nehezen indult be a mozgása, és ez maradt vissza még neki. Ahogy pl felállt és elindult is másképp tartotta a lábait, de egyre jobban egyformák a lábai- a dévényes is mondta, hogy majd a sok mozgástól kiegyenlítődnek majd a lábacskái. Szóval nem izgulok miatta, 2-3havonta még visszajárunk kontrollra 8hos korától a dévényeshez és ő azért ránéz neki.

2011. szept. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!