Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babám már egy ideje...

4 hónapos babám már egy ideje állandóan kihányja a tápszert. Beba1, Humana ezeket probáltuk. Van esetleg olyan tápszer amitől nem hányna?

Figyelt kérdés
2009. márc. 6. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi milua milumil-t eszünk,nekünk bevált.Vagy esetleg a sinlacot szokták még mondani,hogy jó.Az az igazság,h próbálgatni kell,minden babánál más válik be.
2009. márc. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem lehet,hogy refluxos?A Sinlacot valóban adják erre is,de ez nem kizárólagos táplálásra van mint a tápszerek.

Az én lányomnak kb 5 hónaposan kezdődtek a hányások,és egy hónapig jártunk dokitól dokiig mire reflux vizsgálatra küldtek minket,ami sajnos igazolta a betegséget.

Nem tetted már fel a kérdést?Mert ha azóta is hányik akkor ki kell ezirányban vizsgáltatni.


Minden jót nektek.

2009. márc. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom pontosan, hogy mi az a reflux. De csak a tápszer után hányik, akkor sem mindig, a gyümölcspépek után nem.
2009. márc. 6. 22:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekünk a humanatól hányt. Váltottunk milupa milumil HA1-re,azóta semmi baja már 10 hónapos,és nem hányt tőle.Próbáld meg.
2009. márc. 7. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is 4 hónapos sokat bukott, hányt. Milupa Milumil 0+ -osat evett. Felírta neki a drnő a Milupa Milumil AR-t, ez bukásra hajlamos csecsemőknek való. Sűrűbb állagú, mint a sima Milupa. Nekünk bevált, próbáld ki szerintem.
2009. márc. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi is így voltunk,minden létező tápszert kipróbáltunk. Neknk a Dm-nem kapható Babylove tápszer bejött. Talán egy próbát megér.

2009. márc. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az Én kisfiam 4 és fél hónapos és nála mondjuk csak 3x fordult elő hogy amint megette a tápszert azzal a lendülettel jött is ki.Utánna pedig kedvesen mosolyogott mintha mi sem történt volna.Nem tudom hogy mitől lehet?Lehet ez is reflux?
2009. márc. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a reflux nem nép betegség. Nekem is azt mondta a védőnő mikor a humanatól hányt hogy irassak neki refluxos tápot.A doki azt mondta hogy nem.Írt neki milupa HA startot,és azt mondta ha megette,kicsit hadjam abba a pózicióba ahogy evett hadd ejtőzőn kicsit,meg had pihenjen a pocija. És hogy ne adjam neki oda egyszerre,hanem töbször álljunk meg pihenni.Persze ez mennyiség függő is.40ml-nél 30ml után kicsit pihent aztán evett tovább. Amikor megette mindet 20-30 percet pihent a kezembe és utána volt büfizés.Amióta így csináltam nem bukott többet.Sokan szeretik egyből büfiztetni,de gondold magad az ő helyzetébe.Ígyál meg fekve fél liter vízet,hirtelen állj fől,neked se kellemes.Ma már 10hós 240-et eszik,de még mindig megáll pihenni 120-nál.Sok sikert
2009. márc. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!