Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Nem féltek attól...

Anyukák! Nem féltek attól hogy nem lesz hova menni dolgozni ha lejár a gyes? .

Figyelt kérdés

mert én nagyon.

még 2 évig leszek itthon a kislánykámmal.

nem tudom hova megyek majd.

szerintem vagy 3 műszakosba, vagy takarítés.

nem kellünk sehova úgy érzem.

ha meghallják hogy van gyerek nem kérnek belőlünk.

elképzelni se tudom mi lesz.

azért nem fogok szülni kistesót mert nem találok munkát.

vagy ti gondolkodtok effélén?

köszi szépen !


2011. ápr. 27. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Munkaviszonyból mentem szülni,tehát 1 hónapig biztos van munkám,hogy utána mi lesz,nem tudom,de próbálok nem idegeskedni rajta.A főnököm nagyon utálja a gyerekes anyukákat,úgyhogy biztosan megnehezíti majd a helyzetem,hátha megyek magamtól,de próbálok majd kitartani.
2011. ápr. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül ezzel a gondolattal. Nekem lenne hova menni (az utolsó munkahelyemre) csak a 6 órai indulást nem tudom kivitelezni és az este 10 órai érkezést sem. Sajnos nem mehetek vissza oda. De hogy mit fogok találni közelebb, még gőzöm sincs... :-(
2011. ápr. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De.
2011. ápr. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem.

Még van vissza bő fél évem a GYED lejártára, már nem igénylem meg a GYES-t a kicsi megy bölcsibe (már megvan a felvétele) s én meg már megbeszéltem a főnökömmel, hogy hova milyen feltételekkel tudok visszamenni.


Szerencsém van, mert olyan munkakörbe tesz ahonnan nem lesz gond szabira-táppénzre menni ha beteg lesz a kicsim. No meg a pénzem is megmarad :)

2011. ápr. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem lejárt a szerződésem szülés előtt 3 hónappal így nincs hová visszamennem,a környékünkön meg amúgyis igen nagy a munkanélüliség,nagy reményem nincs hogy eltudok helyezkedni:(

Szeretnénk tesót de ilyen körülmények között hatszor megfogjuk gondolni,a gond az hogy már 30 felett vagyunk mindketten és későn meg már én nemszeretnék szülni!

2011. ápr. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!