Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cumisüvegből főzelék? Az baj,...

Cumisüvegből főzelék? Az baj, ha az én babám csak így hajlandó megenni a gyümit és a főzeléket, az baj?

Figyelt kérdés
2009. márc. 6. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább próbálkozz a kanállal (próbálj ki többfélét is), a cumisüveg nem tesz valami jót a fogainak, meg aztán nehezebb lesz átállni a darabosabb ételre is.
2009. márc. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De még nekünk nincs fogunk! De hát az mivel rontja jobban a fogakat, mint a kanál?
2009. márc. 6. 17:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem se add! Ha jól gondolom, mostanában kezdtétek el a főzelékezést, ugye? Inkább "kínlódjatok" még a kanállal, mert jó lenne, ha azt szokná meg. A hozzátápi lényege az is, hogy szépen leváljanak a cumisüvegről - szerintem. Próbálgasd, előbb-utóbb el fogja fogadni! Sok sikert!
2009. márc. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha elég ideje próbálod, és mindenképp adni szeretnéd, illetve tényleg nem megy máshogy-add így. A fogainak nem árt jobban mint a kanál. Elvileg a cumi akkor árt a fogaknak, ha állandóan a gyerek szájában lóg a cukros lötyivel, amit így egész nap a fogacskákra szippantgat a gyerkőc. A cumi etetésre való használata nem káros, csak gyakran félinfókból általánosítanak, s úgy adnak tanácsot. Mindenképp próbálgasd a kanalat is, a cumi nem lesz végleges, jobb lenne ha kanalazna mielőbb.
2009. márc. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt. Én ezt úgy csináltam, hogy bekészítettem a főzit a cumisüvegbe, de kihagytam pár kanállal. Először a kanállal próbálkoztunk, de ha már nagyon unta átváltottunk az üvegre.
2009. márc. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!