Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol találhatnék olyan babakocs...

Hol találhatnék olyan babakocsit ami könnyű 2 irányból tolható esetleg esernyőre csukható? Van ilyen?

Figyelt kérdés
persze az ára ne legyen óriási, használt is jó lenne max 15ezerig
2011. ápr. 27. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nézd meg itt:

Vatera.hu

Zsibvasar.hu

Nagyon sok jó dolog van,érdemes körbenézni!

2011. ápr. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Peg Perego-kat nézegesd meg használtan.

De ami átfordítható tolókaros, az nem esernyőre csukható.


Én is ajánlom az aukciós oldalakat, rengeteg kocsi van fent.

2011. ápr. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem HAUCK van,és nagyon megvagyok vele elégedve,bár még a mózeskosaras részt használjuk:)mi újonan 70ezerért vettük,de ha meggondolod akkor megérte mert ugye sportkocsira átalakítaható,meg van hozzá hordozó,amit az autóba gyerekülésnek is jó!
2011. ápr. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A vatera.hu-n és a zsibvasar.hu-n kívül tudom ajánlani még a teszvesz.hu-t. Éppen ma néztem én is itt sportbabakocsit. Nagyon sok van, jó állapotban és elfogadható árban.
2011. ápr. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy ilyen babakocsi van,ami 2 irányból tolható(az ülést 2 irányból lehet felrakni a vázra),és esernyőre csukható,és csak sport...Bébé Comfort Loola,de azt nem kapsz sajnos 15 ezerért!:(((
2011. ápr. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!