Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor adhatok eloszor mast a...

Mikor adhatok eloszor mast a tejen kivul?

Figyelt kérdés
Nem hozzataplalasra gondolok,csak ugy izeket kostolgattatni.3 es fel hos a babam,sargarepat fozve neha kapott(hasmenes miatt)de adhatok neki alma-narancslevet?Ti mikor adtatok eloszor babatoknak mast anyatejen,tapon kivul es mit?
2009. márc. 6. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szia! az en picim meg csak 3 honapos, de nem kapott meg semmit az anyatejen kivul. Szeretnem minel tovabb szoptatni, nagyon imadom a szoptatast minden egyes pillanatat. A cici mindig keznel van, pepecselni sem kell vele, en szeretnem minel tovabb huzni. Lehet hogy feleves kora korul kezdek majd vele mast is megkostoltatni.
2009. márc. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én éppen úgy gondoltam mint az előttem válaszoló. A kislányom 6 hónapig csak anyatejet kapott, most kezdjük a gyümölcsök kóstolgatását. Ő már rájött magától, hogy amikor mi eszünk, az valami jó dolog lehet és szine kinézte a kezünkből az ételt, a poharat. Innen tudtam, hogy itt az ideje, hogy ő is kapjon mást is, mint a tej. Szerintem, ha elég a tejcsi, akkor még ráértek. Persze, te döntöd el, mikor adsz neki mást is.
2009. márc. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

4 honapos koratol, addig csak szopizott. Fozeleket. En gyumolcsleveket egyaltalan nem adtam neki, mert a szopi jo volt neki, az volt az itala is egyben. Mert ette a fozit, de szopizott is sokat meg. Krumpli, cekla, sargarepa, alma, uveges bebietelek, brokkoli, aztan csirkehusi, banan (ha nem lesz csak szorulasa majd tole, nekunk az volt a banantol) A tejpepeket egyaltalan nem szerette.

Ha gondolod 4 honaposan ebedre adhatsz majd neki uveges fozit is, mindennap mast, meglatod melyiket szereti.

2009. márc. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem eleg a tejem,ezert gondoltam..
2009. márc. 6. 15:55
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
szia! ha eddig szoptattad, ezutan is menni fog. Pont ekkortajt van a piciknek egy novekedesi ugrasuk, es megno a tejigenyuk. Rakd minel tobbszor a cicidre, kell jo par nap mig beall a tejtermelesed.Ezzel jelzed a szervezetednek, h meg tobb tejcsire van szuksegetek.
2009. márc. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs eleg tejem,ez biztos,3 napja csokkent annyira hogy nem lakik jol,2-3 alkalommal tapozom,eddig csak egyszer kellett egy nap.Szoval adhtok neki valamit vagy inkabb tapozzam es semmi mast?
2009. márc. 6. 17:44
 7/7 anonim ***** válasza:
45%
Én kb. 3 hónaposan elkezdtem kóstoltatni vele a gyümiket. Én magam is pépeztem, meg vettem üvegeset is. Nagyon imádta az első perctől. Nálunk is kapott tápszert pótlásnak, én is ezt akartam kitörölni a napirendünkből. Most ott tartunk, hogy napi max egyszer kap tápszert is, a többi szopi, meg tízórai gyümölcs. 4 hós kisfiú anyukája
2009. márc. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!