Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen lázcsillapítót használj...

Milyen lázcsillapítót használjak fogzáskor?

Figyelt kérdés
6 fog kibújt probléma nélkül, de ez a 7., ....
2011. ápr. 27. 07:26
 1/6 A kérdező kommentje:
10 hós kisfiú
2011. ápr. 27. 07:27
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi a Germicid kúpot nagyon szeretjük használni ha lázas. Napközben csak 38 felett adj neki, este lefekvés előtt érdemes hőemelkedésnél is, hogy nyugodtan aludjon.
2011. ápr. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Levonás után is 38,4 szegénykémnek.


Köszönöm a válaszod.

2011. ápr. 27. 07:52
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a doki, hogy max hőemelkedése lehet a fogzástól, 38 felett már mástól lehet. Ha több napig tart, mutasd meg dokinak, szerintem.

Nurofent adtam egyébként a fiamnak, nekünk valamelyest használt.

Jobbulást.

2011. ápr. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elozonek kuldom, h szerintem nem igaz a dokid allitasa. A fiamnak 3 alkalommal is volt 5-10 hos kora kozt 39.9C-os laza. Utana megjelent tobb foga is. Igaz, mi Angliaban elunk, masok a szabalyok, de itt 38 felett kaphat Neurofent(iburofen alaput) v. Calpolt (paracematol alaput), es akar ha nem megy le a magas laz, akkor felvaltva adhato.

En paracetamolost hasznaltam eddig, mert nem szeretnem keverni, errol megoszlanak a velemenyek. Ha nem segitett, levetkoztettuk a fiunkat es nem tul hideg vizes zoknit huztunk ra. Az leviszi. H anem, meg a kis mellkasat, hatat is betekerheted vele.

2011. ápr. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tegnap voltunk tanácsadáson, nem látott-hallott a doki semmit, amikor megvizsgálta. Nem köhög, nem folyik az orra. Ezért gondoltam kizárólag a fogára.
2011. ápr. 27. 09:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!