Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Voltatok 1 évessel tengernél?...

Voltatok 1 évessel tengernél? Milyen volt?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 13:01
 1/7 Tinker Bell ***** válasza:

Bár nem tenger és nem 1 éves, de azért elmesélem.


Öcsém május végi születésű és mi már augusztusban a Balatonnál nyaraltunk vele. Nagyon élvezte a vizet, a homokot. Ott aludt a fa alatt, ahol a plédünk volt leterítve.


Szerintem, ha megtehetitek, hogy tengerparton nyaraljatok, akkor nyugodtan menjetek! Élvezni fogjátok mindannyian! Tudtok pihenni és mégsem lesz lelkiismeret furdalásod, hogy lepasszoltad a gyereket, mert nem kell!


Vannak már egyébként bababarát szállodák, üdülők is.

Ne hagyjátok ki!

2011. ápr. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

Várom még a tapasztalatokat!

2011. ápr. 26. 13:14
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is a Balatonnál voltunk az akkor éppen 1 éves kisfiammal. Nagyon élvezte!

Mi mondjuk direkt édes vízhez mentünk, mert úgy gondolom állandóan sírás lett volna a sós víz miatt, hogy a szemébe megy. Kisfiam meg imádja a vizet állandóan pocsolna:-)

Persze, a szállodák nagyon jól felszereltek, gyerekbarátok stb., engem csak a sós víz riasztott vissza. Mi a tengerrel várunk úgy 3-4 éves koráig. Ő úgy sem tudja értékelni, hogy milyen gyönyörű helyen vagyunk, csak a játék és a víz a fontos.

De biztos jönnek pozitív tapasztalatok a tengerrel kapcsolatban is, úgyhogy ti tudjátok...

Jó nyaralást!

2011. ápr. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia, mi tavaly voltunk a tengernél az egy éves kisfiunkkal, egy olyan apartmanban ahol már többször voltunk épp azért, hogy ne érjen meglepetés. Már vártak bennünket +kisággyal stb.

A kicsivel semmi probléma nem volt, jártuk a babakocsival a jó kis macskaköves sikátorokat:-) a tenger picit hideg volt neki de azért belement és imádta gyűjteni a sok kavicsot! Próbáltuk tartani az itthon megszokott napirendet (többé kevésbé sikerült is) de az utat is jól bírta szinte végig aludt.

Előtte a gyerkorvostól megkérdeztem mi az amit feltétlen vigyünk magunkkal...hát elég sok mindent felírt az sokba került, de szerencsére nem kellett semmi.

Most várom a második babánkat, ha nem volnék várandós akkor idén lehet, hogy a "nagyfiammal" már sátrazni mennénk! :-)

2011. ápr. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi voltunk, akkor is amikor 4 hónapos volt és egy évesen is. Nagyon szerette, imádott pancsolni. Viszont szerintem csak olyan helyre érdemes menni, ahol meleg a víz, sekély és homokos a part, és nem kell aggódni, hogy felfázik-e. Vagy legyen kiegészítésnek meleg vizes gyerek medence.
2011. ápr. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi Horvátországan voltunk a majdnem másfél éves kislányunkkal tavaly. Minden ok volt vele, azon kívül, hogy félt a víztől, utálta, ordított, ha csak közeledtünk vele a vízhez. Úgyhogy 8 nap alatt apa és a barátaink jól kipancsolták magukat, én pedig ültem a gyerekkel a kavicsok között végig. De ezt leszámítva szuper volt, bírta az esti vacsikat is, városnézéseket is :)
2011. ápr. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2011. ápr. 29. 10:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!