Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik név a szebb? Vélemények...

Melyik név a szebb? Véleményekre vagyok kíváncsi!

Figyelt kérdés
A férjem japán, ezért a kislányunknak is japán neve lesz, de nem tudunk dönteni kettő közül: Yoko vagy Yori. Ne kérdezzétek, hogy miért pont ezeket választottuk, de szerintetek melyik hangzik jobban? A vezetéknévhez mindkettő passzol. De kérlek, olyat ne írjatok, hogy egyik se tetszik, meg hasonlókat.
2011. ápr. 26. 07:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
37%

Szia

Én egyből Yoko Ono-ra asszociálok( ami nem feltétlenül baj), ezért ha én döntenék, a Yori-t választanám.


Van egyébként valami jelentése ezeknek a neveknek?

2011. ápr. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Yorira szavazok,szerintem szép név és jobban cseng,lányosabb mint a másik.
2011. ápr. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
37%

A Yoko névről Yoko Ono jut eszembe :)

Nekem a Yori jobban tetszik.

2011. ápr. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
52%
Yori,nagyon szép!!!
2011. ápr. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Őszintén szólva én is inkább Yori-párti vagyok, de a férjem nagyon kitart a jelentés mellett.

A Yoko azt jelenti, hogy "boldog, vidám gyerek", a Yori pedig azt, hogy "személy, aki a közönségnek él". A Yoko jelentése ugyan szebb és meghatározóbb, de én igazából nem nagyon hiszek ezekben a dolgokban.

Köszönöm a válaszokat!

2011. ápr. 26. 07:46
 6/24 anonim ***** válasza:
52%
Yori:D
2011. ápr. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
52%
yori
2011. ápr. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Már van egy kislányom, ő négy éves. Őt Chiyonak hívják, amit szerintem jól választottunk meg neki. Nem tudom, hogy minden anyuka így van-e ezzel, de megérezzük, hogy milyen név lesz a legjobb a kicsinek. Chiyonál ez könnyen ment, mert a férjem is azonnal igent mondott rá, és szerintem nem lett volna neki testhezállóbb név. Remélem, hamarosan sikert érek majd el a Yorival.

Azért is jók, mert ezek ritka nevek, nem hívnak minden második gyereket így.

2011. ápr. 26. 08:15
 9/24 anonim ***** válasza:
77%

Hát itthon nem hívnak minden második gyereket így, az biztos. :D

Az első babátok neve szép. Hát a Yoko és a Yori annyira nem, de ha dönteni kell, akkor Yori.

2011. ápr. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindkettő tetszik, a Yori aranyos, de nekem a Yoko jobban tetszik! Nem ismerlek titeket, de szerintem illene hozzá, így látatlanba is:)) És azzal sincs baj, hogy az ember asszociál Yoko Ono-ra.
2011. ápr. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!