Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Borostyánlánc-ti használtok,...

Borostyánlánc-ti használtok, segít? Véleményekre lennék kíváncsi!

Figyelt kérdés
Nagyon szenvedünk a fogzással, pedig még csak 3 hónapos múlt, szeretném kipróbálni a láncot, hátha nem szenvedne a kicsikém.
2011. febr. 20. 13:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2011. febr. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

használjuk.

de nem tudom, milyen lenne nélküle. :)

2011. febr. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

MI IS HASZNÁLTUK DE INKÁBB DIVATBÓL.

EGYIK GYERMEKEM ÍGY IS SZENVEDETT A MÁSIK MEG NEM...

2011. febr. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mi ugyan nem használtuk, de én akin láttam, hát ugyanúgy nyűglődött mintha nem is lett volna rajta. Bár anyuka állította, h amióta használják nem nyekereg annyit, de szerintem inkább már ő annyira hozzászokott a gyerek nyekergéséhez, h már észre sem veszi.
2011. febr. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Mi nem használjuk. Tartok tőle. Félek, hogy felakad vele vhova, és megfojtja.

Ismerősömék használják, de a lánya így is nagyon szenved. Hónapokig azt mondta a doki, hogy pár nap és kint van a foga. Mondtam Neki, hogy vegye le a léncot, hátha többre mennek vele:-)

2011. febr. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

9,5 hónapos a fiam,3 hónapos kora óta rajta van a lánc!Még foga nincs úgyhogy abban nemtudok nyilatkozni viszont mikor felraktuk a láncot érezhetően jobbakat aludt nappal is és éjszaka is!

Az egyik ismerősöm fiának 8 foga van mindegyik úgy bújt ki,hogy meg se nyikkant a gyerek csak anyuka azt vette észre,hogy megint 1 kint van,de ő is azt mondja,hogy nemtudja,hogy milyen lett volna nélküle!

Én bízok benn ,hogy nállunk nem lesz gond a fogakkal és használ majd a lánc mert 6 hónapos kora óta átalussza az éjszakát a fiam(kopp-kopp)

2011. febr. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mióta rajta van a lánc, kb este 9 től négyig alszik. Utána szopi és további szunya 7-8ig. Még csak egy hónapja hordjuk, emlékszem milyen volt előtte. Rémálom!

Most öt hós!

2011. febr. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Használtam igaz, nem is volt semmi baj a fogzással, csupán nagyon nyálzott. De hogy ettől-e, abban nem vagyok biztos, nem tudom.
2011. febr. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Érdekes, mi is használtuk 4 hónapos kora óta, de 8 hónaposan még egy foga se volt. Aztán elkezdték beleültetni a fülembe a bogarat, hogy azért nincs foga, mert rajta van a lánc... Hittem is nem is, aztán csak levettem. 1 hét múlva kint volt a fog:)))

Persze lehet hogy amúgy is kijött volna, csak vicces volt.

Azóta nem használjuk, van már 8 fog, nem volt vészes, most viszont jönnek a kisörlők:(

2011. febr. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

19:01-es vagyok!

Mostmár tudok tapasztalatot mondani a lánccal kapcsolatban!Kint van az első foga,egy kis nyűgösség volt csak,utóbbi 1-2 napban nagyon anyás volt de az éjszakát ugyanúgy átaludta(kopp-kopp)!remélem a többi fog is így fog kibújni,hogy csak azt vettem észre,hogy koccan a kanál!

2011. febr. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!