Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Velemenyekre lennek kivancsi!...

Velemenyekre lennek kivancsi! Szerintetek?

Figyelt kérdés
Van egy kozel 2 eves fiam. Sajnos nincs a kozelunkben sok segitsegem. Azon megy a "vita" a csaladban, hogy miert nem hagyom ott anyosomnal. Na most amit tudni kell, hogy ok kb 2,5 oras autoutra laknak tolunk. Keptelen vagyok meg ott hagyni, hisz az nem 1 ejszakarol szol ugye, hanem hogy megerje az utazasom legalabb ketto. En meg kicsinek tartom, es felek, ha meggondolja magat akkor sirni fog es ezt majd kesobb megjegyzi, hogy en otthagytam. Mi a velemenyetek errol? En ugy gondolom, hogy majd ha o akar ott maradni (vagy ha a kornyeken megyunk el valahova a ferjemmel) Hasonlo koru gyerek szulei velemenyere lennek kivancsi, de termeszetesen masok is adhatnak tanacsot, mert mar kicsit unom a csaladon beluli vitat.
2011. ápr. 15. 14:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy köteles sem anyósodra, sem másra hagyni, majd megérzed ha eljött az ideje. Utálom amikor a család beledumál egy édesanya nevelésébe, ilyenkor a sarkadra kell álnni és megmondani hogy majd ha te úgy döntesz akkor ráhagyod. De teljesen elfogadható érv hogy ilyen messze lakik, mert ha bármi van, baromi sok neki az az idő amíg odaérsz.
2011. ápr. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én tuti nem hagynám ott. Mindenki másképp csinálja, de én még a velünk egy városban lakó anyósomnál sem hagyom Őt ott éjszakára. És nem is fogom még jó darabig. Ráérünk még erre. Neki még az anyjára van szüksége a nap nagy részében, nem a nagymamára.

Nekünk eddig 2-3 óra volt a legtöbb amikor nagymamára hagytam a kisfiamat. Ekkor is a nyakamba ugrott mikor megjöttem:-) Meg mondta a nagyi, hogy emleget is sokat... Szóval biztos hiányzom neki, ha nem vagyok ott..

21 hónapos most.

2011. ápr. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

fiam 16 hónapos. nyáron lesz először, hogy anyóséknál fog aludni. ezt én szorgalmazom, nem hiszem, lelki törést fog neki okozni! szereti anyósékat, szeret náluk lenni, én kevés is vagyok neki, nagyon nyitott a fiam, muszáj társaságban lennie, különben rosszkedvű.

igaz ők 20 percre laknak így bármikor érte tudunk menni

2011. ápr. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha ő akar maradni sincsen garancia arra, hogy nem lesz sírás. Ha egyébként bízol anyósodba, akkor jó ötletnek tartom azt a megoldást, hogy ti a környékben pihiztek egyet a férjeddel és azért elérhetőbb távolságban van a kisfiad is.
2011. ápr. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A csaladnak meg kene erteni hogy nem akarod otthagyni. En semmi penzert em hagynam az anyosomra a fiamat, bar amugy sem a szivem csucske.. Te vagy az anyukaja, igy te dontod el hogy mikor hol hagyod a babadat!
2011. ápr. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha jóba vagy az anyósodékkal és van hely a lakásotokban akkor miért nem hívod el őket hozzátok? Nálunk is ugyanez a helyzet és ha dolgom van akkor mindig odahívok valakit, van hogy több napra is. Így a gyereket sem kell messzire húrcolászni, nincs idegen helyen, és éjszakára mindig ott vagyok.
2011. ápr. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a sok valaszt. Az a baj, hogy azert az eleg ritka hogy a kornyeken tudunk valahol aludni. A masik hogy sajnos anyosom nem tud jonni, surun. Nagymamara kell vigyaznia, mert veluk el.
2011. ápr. 15. 15:14
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha valóban véghez akarod vinni a dolgot és nem megerősítést vársz, hogy miért ne tedd, akkor utazzatok le a kisfiaddal. Töltsetek el néhány napot a mamánál és próbálj háttérbe húzódni és figyeld, hogy reagál rá a fiad. Figyeld, hogy megeszi e az ételt ha a mama adja neki, lefekszik-e, elalszik-e nélküled stb. Utána dönts
2011. ápr. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Csomoszor jarunk le hozzajuk, igazabol bizom anyosomban. Nem tokeletes, de hat ki az. Nekem itt a 2,5 oras utrol vannak ketsegeim, meg hogy mi lesz ha reggel felebred es nem vagyok ott. Neha van hogy sir ha ott vagyok es keres, neha nem. Ezt ugye elore nem lehet kiszamitani. Jobban orulnek ha ez szakaszosan tudnam bevezetni naluk. De ezt nem ertik meg :(
2011. ápr. 15. 15:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!