Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan adjak tápláló ételt a...

Hogyan adjak tápláló ételt a 6 és fél hós fiubabámnak? És mennyi? Jól eszik a babám?

Figyelt kérdés

Kisfiam reggel 8 kor eszik 230 ml tápit,

10-kor egy kis Danoninó joghurt plusz hozzá 150ml tea,

12-kor természetesen főzelék husival ,vagy bébiétel vagy a főztöm, ez egy üvegnyi, ,

du 4.kor tejpép vagy egy üveg gyümölcs ,

és este 8 -kor 230 ml táp!

Ez igy jó ?

üdv


2009. márc. 5. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem tökéletes a beosztást! :)


Viszont danoninót ilyenkor még nem szabad adni, sőt igazából majd csak hónapok múlva ehetne :(

2009. márc. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszike a gyors választ!!

A barátnőmnek a kislánya 6 hós és a Védőnő mondta neki hogy ehet már tejterméket csak tejet nem ihat!!

Komolyan mondom én mondtam is hogy ez a védőnő tök hülye!!

bocsika a kifejezésért!!

Igy ugy gondoltam hogy én is adok neki!!

2009. márc. 5. 21:36
 3/4 anonim ***** válasza:
75%

Úgy gondolod, hogy hülye a védőnő, de azért követed a tanácsait...ezt inkább nem kommentálom...

Épp hogy húst ehet, bár én még azt sem adnék neki ennyi idősen, tejterméket a legjobb szakirodalom is csak a 10. hónaptól enged, de a legjobb, ha egy évig semmit nem kap, főleg ha van allergiás a családban!

Amúgy az adagok a helyén vannak.

2009. márc. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én is azt mondom, hogy ilyet még ne adj neki inkább! mi már 3 és fél hósan kóstoltunk, de még most is csak alig alig adok neki húst, egyelőre hadd szokja meg a pürés dolgokat a szervezete. lesz még elég ideje joghurtot enni:-)
2009. márc. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!