Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valóban segít elaludni az...

Valóban segít elaludni az altatást segítő maci?

Figyelt kérdés

Olyanok tapasztalatára lenne szükségem akinek a babájának gondot okoz vagy okozott az alvás, illetve rossz alvó és vett ilyen macit (Prince Lionheart).

Érdekelne hogy valóban segít-e mert nem olcsó és ha nem kapok pozitiv válaszokat akkor ezt is elfelejtem.

Kislányom sajnos nagyon rossz alvó főleg még a foga is jön, igy számomra rémálom az éjszaka. Össz-vissz 7 órát alszom naponta. Már nagyon kimerült vagyok ezért gondoltam hogy vennénk egy ilyen macit neki.

Köszönöm.


2009. márc. 5. 20:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én még erröl nem hallottam , valahol meg lehet nézni a neten ezt a macit?

Egyébbként nekünk a borostyánlánc segitett az alvásban amióta van az éjszakát átalussza a nappalok pedig változatossak ,de elötte katasztrófa volt(8hós).

2009. márc. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Már olyat is vettünk és aznap használt is mikor megvettük aztán azóta se. Főleg ha alszik ér véletlen ráfekszik és nyomja a fejét sir. Kidobott 3000 Ft.

[link]

2009. márc. 5. 21:53
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

szia! az ebay.co.uk-en olcsobban lehet hozzajutni. Ird be a keresobe. Ha tudsz abgolul megerdeklodheted a posta ktg-t is. Ugyis olcsobban (kb. feleannyira jon ki) fogsz kijonni.

En is most hallottam errol eloszor. Olyasmi hangok vannak rajta, mint amit a bebi az anyamehben hall. Ha tenyleg bevallik, megeri az arat.Elolvastam a leirasat, valoban meggyozo. Az irja, h 30 eve hasznaljak szuleszeteken, es orvosok altal kifejlesztett jatek.+ a vilag vezeto elalvast segito keszuleke. Mondjuk az en fiamnak jo alovokaja van. Remelem, ezzel segitettem, bar szemelyes tapasztalatom nincs.

2009. márc. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%

Ha 7 órát alszol, már bocsánat, de nincs okod panaszra. Én van, hogy 15 percnél nem töltök többet az ágyamban egyfolytában, és hajnali 1 és 4 között tudok valamennyit aludni...

A macitól szerintem ne várj csodát, főleg ha már nagyobb a babád-nem írod mekkora.

Inkább tanítsd meg egyedül aludni -sok könyv foglalkozik ezzel.

2009. márc. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
De már újszülöttként el kell kezdeni használni, különben nem hat!!!
2009. márc. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Meg kellene vizsgálni, miért nem tud aludni, a következők alapján:evési szokás,mennyiség,napi történések, külső hatások, lelki dolgok(szeparációs szorongás).Ajánlom a kismama.hu-t, nagyon hasznos!Nem anyukák, hanem szakemberek segítenek!Nekem bevált.
2009. márc. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
mennyi idős a babád? mert azt mondják, hogy ezt az első időszakban kell lehet használni. minél nagyobb, annál kevesebb a pocakra emlékeztető dolog nekik! Egyébként bármilyen monoton dolog szokott segíteni az elalvásban a babáknak. Nálunk a hősugárző hangja ilyen. csecsemőkorában fűtöttük a szobát neki külön, és megszokta. mai napig azzal alszik, különben minden zajra felébredne napközben. éjszaka nem kell neki, csak míg elalszik. Ajánlották, hogy egy hangosabb tik-tak-olós órát kell az ágyához közel tenni, mert az is monoton, és elaltatja a babákat!
2009. márc. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szegénynek mindenki írt csak épp azt nem válaszolta meg senki amit kérdezett. Én is most néztem a macit, de nem tudom én sem eldönteni, hogy meg vegyen-e. De szerintem rászánom azt a pénzt, hátha bejön.
2009. márc. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Előttem Szólók!

Ha elolvassátok a kérdést akkor láthatjátok, hogy nem alvási tanácsokat kér az anyuka, hanem tapasztalatokat a macival kapcsolatban! ha megtanulnátok értelmezni a kérdéseket akkor talán hasznos tanácsokkal tudtátok volna őt ellátni! üdv

2009. márc. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A két utolsó válaszolónak köszönöm hogy helyettem kommentáltak. Nekem nem is kell mert tök igazuk van!!! köszi csajok.
2009. márc. 6. 18:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!