Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beba HA helyett Milupa AR. Miért?

Beba HA helyett Milupa AR. Miért?

Figyelt kérdés
7 hónapos a picurkám. Dokinéni ezt írta neki fel. Előzővel nem volt gond, szereti.
2009. márc. 5. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom miért, de azért lep meg engem is, mert az AR kimondottan csak bukásra hajalamos babáknak javasolt. Az én kisfiam azt evett, mert kb. 8 hós koráig nagyon gyakran és sokat bukott. Ezt szerintem csak a dokinénid tudja, hogy miért ezt írta fel. Legjobb ha mielőbb rákérdezel.
2009. márc. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem bukik a babád? Az ARes tápszert általában bukós babáknak írják fel, de lehet azért kaptátok ezt, mert ez sokkal sűrűbb, mint a másik, és laktatóbb. Csak vigyázz vele, mert nem olyan meleg vízben kell csinálni, mint a másikat, mert csomós lesz.
2009. márc. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Nem volt bukós soha. Ma akartam kiváltani a receptet, de végül nem tettem, maradt a régi tápszer. Lehet hogy tényleg a sűrűség miatt, majd rákérdezek! Baja nem lesz, ha azt kapja, ugye?
2009. márc. 5. 14:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet elnézte,mi szemkenőccsel jártunk így.A gyer.doki nem jól írta meg a receptet.De ha a sűrűségre fogja majd a dolgot írhatta volna a Beba HA/AR-t is.
2009. márc. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szia! tényleg tisztázd ezt a dokiddal, mielőtt kiváltod!

nekünk a múltkor HA tápszer helyett simát írt fel, véletlenül...

2009. márc. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tényleg kérdezz rá,nekünk meg milupa helyett majdnem bebat irt ki,pedig fél éve milupázunk:D Szerintem is csak elirta...
2009. márc. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindenképpen rákérdezek, köszi!
2009. márc. 5. 18:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!