Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól kell a kemény talpú...

Mikortól kell a kemény talpú cipő?

Figyelt kérdés
Kisfiam 9 hós. Mászik, felkapaszkodik mindenhol. Ha fogom a kezét szépen lépeget. Ma sokat sétáltunk így, és adtam rá egy kemény talpú cipőt. Ugye nem ártok vele?? A védőnéni szerint még nem kellene rá. Vélemény????
2009. márc. 5. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A kislányom most tíz hónapos. 8 hónaposan állt lábra és én akkor felhívtam az othopédusunkat aki azt tanácsolta, hogy a lakásban ne legyen mezítláb mert ott egyenes a talaj. Mezítláb csak az egyenletlen talajon kell hogy legyen a baba, ezért én Liliputi cipőt adok rá a lakásban. Ez szín tiszta bőr tehát mezítlábas hatást kelt de mégsem mezítláb van a baba és a lábboltozata is egészségesen fejlődik. A doki azt mondta hogy keménytalpú cipőt akkor kell ráadni amikor már biztonsággal és önnálóan tehát minden fajta segítség nélkül jár a baba. Úgyhogy én még nem adok rá kemény talpút de ha eljön az idő akkor Siesta szandit veszek neki. Látogass el a honlapokra. www.liliputi.hu, [link]
2009. márc. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

akkor azt hiszem hanyagoljuk még a kemény talpú cipőt.

köszi

2009. márc. 5. 14:39
 3/3 anonim ***** válasza:

Én sok cikket olvastam el,mert én is dillemáztam.Amit leszűrtem belőle:vagy legyen harántemelős,bokafogó cipő stb a lábán,mert ha a talpizmokról levesszük a terhelést ne terheljük túl a bokát

vagy mezitlábas hatás legyen:gumi,bőrtalpú zoki vagy Liliputihoz,Pedipedhez hasonló "cipő".

2009. márc. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!