Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most akkor kemény vagy puha...

Most akkor kemény vagy puha talpú legyen a cipő?

Figyelt kérdés

Idáig mindig azt hallottam, hogy a kemény talpú jó, főleg mikor el kezd járni a baba. Most viszont rábukkantam erre az oldalra, s itt viszont éppen az ellenkezőjét olvasom!!

Vélemények?

[link]


2010. okt. 29. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:
a talpnak puhának kell lennie, a kérgének hátul - hogy tartsa a bokáját - keménynek
2010. okt. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi idős a babád, és hogy tud-e már menni. Nekem 10 hónaposak.Én puhatalpút vettem nekik bentre, mert még nem járnak, csak másznak, felállnak, de már mindenképp jó, ha van vmi a lábán. Kintre puha kocsicipőt vettem, úgyse száll ki, még. Ha megtanulnak járni, úgy tél közepe körül, gondolom, akkor majd veszek kissé keményebb talpút, de benti cipőt.A kemény talpút úgy értem hogy van tartása a talpnak, de az fontos, hogy puha rugalmas legyen, ne merev. Én is a Liliputit néztem, de aztán ráakadtam az Estrellára, www.puhatalpucipo.hu ez ugyanolyan mint a liliputi, csak olcsóbb. Meg vagyunk vele elégedve, szeretik a babáim.
2010. okt. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Puha talpúnak kell lenni, viszont olyannak ami tartja is a bokáját, hátul legyen kemény kérge. Ha a kezeddel össze tudod valamelyest hajtani a kiscipőt akkor az jó, de ha megpróbálod összehajtani és meg sem mozdul akkor az nem jó, annak nagyon kemény a talpa.
2010. okt. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én puhatalpú Liliputit vettem.
2010. okt. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2010. okt. 29. 15:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!