Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos babám mikor eszik...

5 hónapos babám mikor eszik kanállal?

Figyelt kérdés
Mindent megeszik amit adok neki, de hígabbra kell csinálnom, mert üvegből issza meg. Az első lányommal nem volt gond, simán áttért a kanálra, de a második nem. Próbálom kanalaztatni, de ő még nem akar. Vajon mikor gondolja máshogy???
2011. ápr. 22. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
várj még
2011. ápr. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagyon pici még.

Én ilyenkor még el sem kezdtem a hozzátáplálást, tudom, hogy nem ez a kérdés, de ráér még a kanállal. Még erős a szopóreflexe, és ez így van rendjén.

2011. ápr. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nem adtam neki cumisüvegből semmit, és ugya a Vigantolt kiskanállal adom be, így nem volt neki ismeretlen, és az 5 hónapso csemetém gyönyörűen eszik kanálból.

Próbáld meg nem cumisüvegből adni neki, hidd el menni fog, legyél kitartó, de kezdd el, mert ha lassan megy, akkor nehézkes lesz az áttálás,főleg,hogy olvasok olyat hogy a 8 hónapos baba még totál pépeset eszik, mert csak cumisüvegből hajlandó elfogadni:(:(

2011. ápr. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!