Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A sütőtököt sütés után felkock...

A sütőtököt sütés után felkockázva le lehet fagyasztani? Valamilyen dobozban, vagy fóliában? Meddig lehet a fagyasztóban tárolni?

Figyelt kérdés
2009. márc. 5. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
inkább nyersen tedd el, félbe vágva, nagyobb darabban,héjastól és ha kell csak előkapod és bedobod a sütőbe, szerintem igy jobban megőrzi a vitamintartalmát. én fél évnél tovább nem őrizgetném és addigra ugyis jön megint a sütőtökszezon.
2009. márc. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%

Lehet, de drágább is...

Mert hogy megy 2 órát a sütő egy darab tökért?

Én megsütöttem sokat egyszerre, simán kanállal leszedtem a héjáról, és bébiételes üvegben fagyasztottam. Le szoktam turmixolni, de ez anélkül is igen puha, és már 8 hós a lányom, nem kell neki turmixolni sem.

Olvastam hogy turmixolva nem lehet fagyasztani, de azt nem tudom miért...

Hogy meddig áll el-nem tudom mi a hivatalos, de fél évig tuti, ha addig a tej is :-)

2009. márc. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én megsütöttem egy egész tököt, kikapartam, leturmixoltam és szilikonos jégkockatartóba adagoltam, amikor megfagyott, akkor egyszerűen egy zacskóba beletettem. Így fagyasztottam le és mindig kiveszek annyi kockát, amennyi kell. Kiolvasztáskor talán egy kicsit vizes, de isteni édes maradt.
2009. márc. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
jajaj én lehet,hogy rosszul csináltam mindenki süti én meg megfőztem..... Leturmixoltam és jégkocka tartóba tettem!
2009. márc. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Főzni is lehet, de akkor kifőnek belőle az értékes cuccok, ezért jobb a sütés.
2009. márc. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!