Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért vannak a védőnők?

Miért vannak a védőnők?

Figyelt kérdés
Hozzánk összesen egyszer jött ki. Ha bemegyek hozzá, megméri a gyermekemet, jegyzetel valamit és kb. ennyi. Múltkor azt kérdezte tőle egy anyuka, hogy "mit csináljon, a babája nem akar enni?" Erre ő csak megvonta a vállát, hogy majd eszik, ha éhes lesz. Ha kérdésem van de. 10-ig tegyem fel, mert utána ő elmegy. De hova? Családlátogatásra nem. Akkor? Szerintem ezért elég költséges védőnőket alkalmazni. Máshol lelkiismeretesebbek?
2009. márc. 5. 11:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Én csütörtökön hívtam fel az enyémet, aki mondta, hogy most nem jókor hívom, hívjam fél óra múlva. Fel is hívtam, nem vette fel. Vasárnap (!) délután felhív, hogy én kerestem-e, mert kint volt a kertben és nem hallotta a telefoncsörgést.

Azt hiszem, ez nem szorul bővebb magyarázatra.

2009. márc. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azt nem gondoltam, hogy az én esetem egyedi lenne, de azt sajnálattal olvasom, hogy többségében az én tapasztalataimmal megegyező válaszok jönnek. Pedig jó volna, ha lenne olyan szakember, akihez fordulhatnánk kérdéseinkkel.
2009. márc. 5. 15:33
 13/14 anonim ***** válasza:
Az én védőnőmnek még mobilja sincs...Azt hiszem, ez mindent elmond róla.. Hogy számíthatnék valakire, akit nem lehet elérni???
2009. márc. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én az első védőnőmmel nagyon meg voltam elégedve, bármikor hívhattam és Ő is érdeklődött. Még amikor hazavittük a kisfiam, a mérleget is otthagyta, mert éppen ünnep következett(munkaszüneti napok).

A mostani meg minden problémámra azt mondja: Hát, igen, igen, anyatejes baba. Legyen szó az éjjelenti órás ébredésekről vagy arról, hogy 4,5 hónapos létére van, hogy 2 óránként akar enni.

2009. márc. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!