Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olyan babáknak akik mindent...

Olyan babáknak akik mindent kiköpnek, hogyan adjátok be a gyógyszert?

Figyelt kérdés
4hós.babámat csak szoptatom,s ha beteg a torkán kell lenyomjam a gyogyszert,mert semmi idegen izt nem akar lenyelni.segitsetek jó tippekkel,mert már elöre sir mikor látja a sziringát.én meg kezdek remegni a beadástol.
2011. ápr. 22. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyorsan megy, ketoldalt picit nyomd meg a pofijat, ettol kinyitja a szajat, nyomd egeszen addig amig a fecskendo bespricceli a gyogyszert amit narancs-szoppel vagy valami edessel keverj ossze, van glukoz is a gyogyszertarban folyekony, pici adagokban add be es mosolyogj kozben, ha lement egy pici, ne nyomd oldalt, kicsit varj, kovetkezo...
2011. ápr. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem úgy mindenféle gyógyszert megevett, hogy egy pár kanál gyümölcskonzervbe (hipp, kecskeméti barack, vagy szilva, amit szeret) belekevertem. Kiskanállal adhatod neki.

Kevés lefejt anyatejbe próbáltad már belerakni, és úgy cumisüvegből adni?

2011. ápr. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem a doktornéni mutatta hogy kell:

Szóval, ha nem nyitja a száját, akkor úgy csináld ahogy az első válaszoló is írta: nyomd meg a kis pofiját, kinyitja a száját, és a fecskendőt olyan mélyre kell benyomni a szájába, a nyelvét picit leszorítva, hogy nyelési reflexe legyen, ne tudja kiköpni. Nem szeretik, de sajnos ez a szükséges rossz!

2011. ápr. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nurofen adagolóba vagy fecskendőbe szoktam adni nekik. Be kell nyomni kicsit a szájába, amennyit egyszerre le tud nyelni, és rá kell a fecskendővel nyomni a nyelvére kicsit. Ettől nyelni fog. Kórházban mutatták, tényleg működik. Bele kell jönni, lehet elsőre nem sikerül, rá kell jönni mekkorát kell "nyomni"(inkább hozzáérni) és mikor a kis nyelvére. Szerintem így a legkönnyebb, nekem sikerült így mindig. De figyeld mikor vesz levegőt és úgy nyeless vele.
2011. ápr. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ancsika34 ***** válasza:
Szembefordítva magaddal, beadod a gyógyszert, majd ráfújsz az arcára! Rögtön le fogja nyelni!
2011. ápr. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!