Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinél szopi után van/volt a...

Akinél szopi után van/volt a szilárd étel, mennyi idő után váltott ki egy étkezést?

Figyelt kérdés
Azon anyukák tapasztalatát várom, akik szopi után fél-egy órával adták a szilárd ételt. mennyi idő után szokott le a babátok a ciciről, és volt elég neki a szilárd kaja? Mi 6,5 hósak vagyunk, 3 hete kezdtem a hozzátápit.
2009. márc. 5. 08:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Átlag két hét egy étkezés kiváltása, de persze babától függ. Nálunk bejött, de én mindíg előtte adtam. Ha az a cél, hogy elhagyjátok a szopit, akkor szerintem előbb add a szilárdat és utána szopi. Ha már nem kér tejcit, akkor kiváltottad azt az étkezést. Egy adag szilárd kb 150 g, de ez is csak átlag. Sok sikert!
2009. márc. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Előbb a szilárd kajcsit add, utána meglátod, hogy kell-e neki még cici. Tényleg babától függ. Nekem második nap benyakalt főziből annyit (kb. 180 g), hogy nem is próbáltam már utána cicit adni neki, mert tudtam, hogy ennyi elég. Utána 3-4 óra múlva cicizett legközelebb.
2009. márc. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!