Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adtok még sapkát a babáitokra?...

Adtok még sapkát a babáitokra? és ha igen akkor milyet?

Figyelt kérdés
8 hónapos lesz a kislányom és nem tudom eldönteni,hogy adjak e rá és hogy milyet.
2011. ápr. 22. 09:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Egy kis vékony sapit adhatsz rá,már csak a nap miatt.Nekem 11 hónapos a lányom,ha nem tüz nagyon a nap akkor néha leveszem róla,de általában van rajta,vagy vékony sapka,vagy kis kendő féle.
2011. ápr. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én egy kendőt szoktam a fejére kötni, de csak a nap miatt.
2011. ápr. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha úgy sétálunk,hogy közben alszik,akkor nem adok,mert úgyis letakarom a kocsit egy pelussal a nap miatt.Ha nem alszik egy vékony fehér kendőt kap a fejére.
2011. ápr. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, vékony pamut sapi, de ha ilyen jó ido lesz, veszek egy megvekonybbat. Kutacs miatt kell, és szegényem most kopaszodik, eddig sűrű fekete haja volt.
2011. ápr. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vagy olyat mint amilyen a linken van a kisfiún, vagy sildeset. A napfény miatt kell, hogy ne égjen le a fejbőre.
2011. ápr. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Csalóka még az időjárás, könnyű világos fülvédős sapka hasznos.
2011. ápr. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Most jöttünk be.Adtam rá vékony fülvédős sapkát de szegénynek abban is nagyon melege volt.

Muszály fülvédősnek lenni?

2011. ápr. 22. 11:20
 9/10 anonim ***** válasza:

[link]

Ide tettem 2 képet a fiamról, amikor sapiban van. Ő is 8 hónapos (10-én volt). Ha hűvösebb van, akkor normál,de már nem vastag sapkát adok rá. Ha meleg van, de eléggé fúj a szél, akkor egy baseball sapka szerűt, aminek van fülvédője és kötős. Ha pedig nem fúj a szél, akkor egy sima baseball sapi. Kendőt nem szeretem,mert a szemébe süt a nap.

2011. ápr. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A fülvédős sapit a huzat, szél/szellő miatt gondoltam. Főleg sétákhoz.
2011. ápr. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!