Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csőrös itató pohárrral mikor...

Csőrös itató pohárrral mikor próbálkozhatok?

Figyelt kérdés
8 hónapos a kislányom.
2009. márc. 4. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:
én 5 hónaposan próbáltam meg. igazából a fogás miatt adtam neki. inni nem szeretett belőle, de ügyesen fogta meg. most 6 hónapos, néha nagyon kevés vizzel odaadom neki. a szájához emeli, de mihelyt odaér, kikapja belőle:-)
2009. márc. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is kb 8 hós korától próbálom, már szépen iszik belőle, de még segitenem kell neki. Ha csak az ő kezében van játszik vele.

9 hós

2009. márc. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én 5 hósan adtam neki, 3 nap alatt megtanult inni belőle. Most 8 hós, szépen önállóan megfogja, iszik belőle egyedül, és leteszi, ha nem kér többet. Kérni is tudja, mert nem hagyom neki hogy játszon vele.

Már nyugodtan adhatsz neki abból inni, először olyat vegyél, ami nem folyik. Majd rájön, hogy kell inni belőle.

2009. márc. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!