Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5és fél hós babámnak nagyon...

5és fél hós babámnak nagyon fájt a hasa a baracktól-szélgörcsei voltak.2hetet kihagytam, próbálkozhatok újra?

Figyelt kérdés
2009. aug. 16. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sima barackkal szerintem ne. Keverd be almával mondjuk fele-fele, vagy kicsit több barack, és úgy próbáld újra. Nekünk is ez volt, azért irom.
2009. aug. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is mindegyik fajta barack bántotta a pocakját. Őszi,sárga és a kopasz is. Csak akkor adtam magában ha szorulása volt, mert a szilvát nem szereti. Amúgy almával,banánnal kevertem egy darabig. Egy kicsit később, pár hét múlva nyugodtan próbáld újra, mert fejlődik az emésztőrendszerük, és lehet hogy bírni fogja. Már nálunk is jó, nem okoz problémát.
2009. aug. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbálkozz újra.Mi elkezdtünk 5,5 hósan egy kis almát,de fájt a poci.Így 6hósan és 1 hetesen kezdtük újra.Minden okés most már.
2009. aug. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!