Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3hónapos a babám tejallergiája...

3hónapos a babám tejallergiája miatt csak tápszert kaphat. Mikor próbálkozhatok nála először étellel? és mivel? Én már 3hós koromban kaptam sütőtököt. 22 múltam

Figyelt kérdés
2009. szept. 13. 13:27
 1/2 anonim ***** válasza:
A mai álláspont szerint hat hós koráig legjobb az anyatej, annak hiányában a tápszer. De valaki már négy-öt hósan kóstoltat, azoknak a babáknak sincs semmi bajuk. Én a helyedben megvárnám a hat hónapot, de én az első álláspontot képviselem. a baba kiskönyvének közepén szerepel a táblázat mit milyen idősen lehet bevezetni a babánál. ha korábban akarod akkor almalé, majd almareszelék, krumpli, sárgarépa, sütőtök. Ezekkel szokták kezdeni.
2009. szept. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia! Tápszeres táplálás esetén már 4 hónapos kortól ajánlott a hozzátáplálás, én úgy tudom. De a zöldségek, gyümölcsök jók. Krumpli, alma, cékla, sütőtök, répa jók elsőnek. Joghurtot, tejpépet és más tejterméket semmiképpen ne adj, még akkor se, ha babajoghurtnak hívják.

D

2010. jan. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!