Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kórházi napokon nem fog...

A kórházi napokon nem fog éhezni a baba?

Figyelt kérdés
Rooming szobában leszek tehát éjjel-nappal enyém a baba, de a tej csak a 3. napon lövell be! Addig mit fog enni? Csak cukros vizet?
2011. ápr. 19. 12:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ja és azt elfelejtettem írni, hogy a kórházban a nap 24 órájából kb 20-at cicin volt, és nálunk mégsem volt meg a hatása. A szomszédasszonyom másik kórházban szült, nekik a lelkükre kötötték, hogy alkalmanként 20 percnél tovább ne legyen a baba cicin, s csodák csodájára, ott is beindult a tej. Sőt, hamarabb, mint nekem a non-stop szoptatás mellett. Utolsó voltam újra.
2011. ápr. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
nálunk nem volt se tápszer se cukros víz, viszont folyton cicin volt. valami előtej azért van addig is míg be nem lövell a tej. 3. napon lett tejem de a mellettem lévő anyukának már pl másnap dőlt a teje. Nem fog éhezni nyugi, az ősidőkben se volt cukros víz meg tápszer, gondolj bele hogy akkora a gyomra mint egy cseresznye amikor megszületik.
2011. ápr. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!