Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kórházi napokon nem fog...

A kórházi napokon nem fog éhezni a baba?

Figyelt kérdés
Rooming szobában leszek tehát éjjel-nappal enyém a baba, de a tej csak a 3. napon lövell be! Addig mit fog enni? Csak cukros vizet?
2011. ápr. 19. 12:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Van előtej a tejbelövellés elött ami tápláló zsíros.

Az első napokon sokat alszanak.


Lehet kérni tápszert tejet is ha neked még nincs.

Bababarát kórházban nincs cukros víz.

2011. ápr. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

A veszprémi állítólag bababarát kórház, de itt azt adnak, hallottam a szülés felkészítőn... :(

Köszi a választ, akkor előtej legalább lesz!

2011. ápr. 19. 12:17
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk sem volt cukros víz, nálunk egy speckó elötej tápszer volt, ami csak a korházaknak van.

De nekem elötejem sem volt, semmi 2-ik napon már muszály volt tápszert adni neki. de volt olyan növér aki nem akart neki adni, de a kislányom a iszonyatosan visitott, így ö gyözött.

2011. ápr. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudod h nálad is a 3. napon fog?nálam már másnap volt bőven tej!!

amugy a babának vannak tartalékai,de normális h fogynak kicsit,és többségük nem nyeri vissza a születési sulyát mikor hazamegy.

2011. ápr. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 krisztivan ***** válasza:
100%
Szerencse ha adnak nekik valamit.A fiam csak az 5.napon kapott tápszert,addig bizony éhezett.Volt tej de sajnos nem annyi amennyi neki kellett volna.Így 2 napig éjjel-nappal cicin volt vagy sírt.
2011. ápr. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. ápr. 19. 12:22
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is már másnap volt bőven tejem. :) Ne aggódj azon,hogy mi lesz,mert annál rosszabb és a tejtermelésnek sem tesz jót az idegeskedés! NE aggódj minden rendben lesz nem fog éhezni a babád! :) Sok egészséget és tejcsit! :)
2011. ápr. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Az újszülött babának természetes, hogy állandóan cicizik, ez nem jelenti azt, hogy éhes marad. Csak mivel cseresznyenagyságú gyomorral jön világra, abba nagyjából egy evőkanálnyi tej fér, ráadásul az anyatej teljes megemésztéséhez kevesebb, mint egy óra kell. Csak ezeket elfelejtik mondani a kismamáknak. :-(

Mindenkinek van annyi előteje, hogy azt az evőkanálnyi mennyiséget ki tudja szopizni a manó, a tejbelövellés ideje pedig nagyban függ attól, hogy mennyi időt tölt cicin a baba születés után. Nekem mindkét gyerekemnél már másnap rengeteg tejem volt, mert éjjel-nappal cicin lógtak.

2011. ápr. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. ápr. 19. 12:49
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem annyi előtejem sem volt, hogy a felhólyagosodott mellbimbómra egy cseppet kipréseljek. A bababarát kórházban ahol szültem bizony kértem a második napon már tápszerpótlást, kapott is a folyamatosan éhesen visító kisfiam, s ezzel jóllakva 4 órát aludt egyhuzamba (7 óra folyamatos sírás után). A tejem már itthon 4 nap után indult be, s 15 hónapig szopott. Szóval nálunk nem jött be az elmélet, de a gyerek kibírta.
2011. ápr. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!