Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol tároljátok/miben a sterili...

Hol tároljátok/miben a sterilizált babadolgokat?

Figyelt kérdés
2009. márc. 4. 08:43
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Mikre gondolsz pontosan? Mert pl én egyátalán nem sterilizálok, max annyi hogy első időkben a cumi.Fölösleges, nincsen rá szükség. Nemcsak szerintem, védőnőm szerint se.
2009. márc. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Cumisüveg,cumi,mellszívó stb.

újszülött babánál.

2009. márc. 4. 08:54
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Szióka!

Mi nem használtunk cumisüveget,mert az én fiam csak ciczett/cicizik.A mellszívót folyamatosan használtam,és mivel tejleadó voltam-ők mondták- hogy egy vasalt textilbe csomagoljam be.Ami lehet pelus,törölköző stb...

Így 24 órán át steril maradt.A cuminak meg vettem egy műanyag tartót abban voltak.

2009. márc. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
szia! én születése óta a chicco fertőtlenitőt használom. nagyobb edénybe amibe az üveg és mellszivó jol belefér, vizet töltesz, bele a fertőtlenitőt, fél órát kell benne hagyni, után elmosni tiszta vizzel és kész.én egésznap meghagyom a fertőtlenitős vizet. konyhapulton van egy konyharuha, azon szoktam hagyni a cuccokat.elég sürün használom az üvegeket úgyhogy én nem pakolgatom el. senkit nem zavar, hogy ott van. babának sincs semmi baja, ugyhogy pár hónapig még igy is marad. 5 hos babszi anyája
2009. márc. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Kisterilizálom minden nap a cumit egyszer,üvehet,mellszivót többszor,betekerem a szivót egy pelusba ,a többit meg használat előtt veszem csak ki a gőzölős sterilből,vagy naturban ott hagyom a bébi asztalán az ágyánál. A cumikat visszateszem az ágyába.
2009. márc. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

Szia! Mi is újszülött kortól használtunk cumisüveget, cumit stb,-t.Én az aventes mikrós gőzsterilizátort használom a mai napig. Használatig benne maradnak a dolgok, nem kell külön tálca, textil stb. Nagyon higiénikus. Nem lett semmi baja a babámnak, h nem pakoltam ki belöle.

4 hós manó anyukája

2009. márc. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%

Szia!

Én csak az első használatkor sterilizáltam a dolgait, viszont forró vízben és nem antibakteriális mosogatószerrel mosom el a cuccait. Soha nem volt ebből probléma, se szájpenész se más. Az elmosodd dolgokat én a konyhai munkapulton egy textil pelusra tettem és letakartam. Mai napig így tárolom a dolgait. Nálunk ez így bevállt. 10 hós kislány anyukája

2009. márc. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2009. márc. 4. 12:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!