Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kell kiszívni a baba...

Hogyan kell kiszívni a baba orrát?

Figyelt kérdés
2009. márc. 4. 07:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A gyógyszertárban kapható orrszívót a leírás szerint csatlakoztatod a porszívóra (van elektromos is, azokat nem ismerem nagyon) és egyszerűen bedugod az orrocskájába a szívót. Elvileg be kellene fogni a másik orrlukat, de nálunk ez nem vált be. Csak akkor jött ki a trutyi, ha nem fogtam be.

Nem feltétlenül egyszerű művelet, a babák nagyon tudnak tiltakozni, de ha muszáj... Utána jöhet a vigasztalás.

2009. márc. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

Szia! Mennyi idős a babád?

Nálunk nagyon bevállt a porszívós orrszívó!

Tudom vannak olyanok akik nagyon ellene vannak! De nagyon szépen kitisztitja a pici orrát! Persze nem 1800W-on!

Erre azért figyelni kell, hogy a porszívód szívó ereje állítható legyen!

Tehát én ezt ajánlom!

28 hetes kimama, és egy 9 éves nagyfiú édesanya

2009. márc. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Van porszívós orrszívónk és használjuk is. A problémám az, hogy hallom, hogy tele van a kis orra és mégsem jön ki semmi belőle. Egyébként 3 hónapos a babó. Van esetleg valami ötletetek?
2009. márc. 4. 08:27
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Bár még nem került elő (hála istennek) az orrszívó, de én a watt-ra nem is gondoltam.
2009. márc. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%

mielőtt ezt megcsinálnád, kérd ki a védőnőd tanácsát!!!!

Próbálj meg vele egy pár percet gőzölni! Nagyon nagyon vigyázva, ne hogy leforrázátok magatokat!

Forró vízbe tegyél sót!

Hátha egy kicsit segít a váladék megindulásában!!


Mielőbbi gyógyulást, és kérlek jelezz, hogy mi van veletek!


A "fenti" 28 hetes kismama :))

2009. márc. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mielőtt elkezded,mindenképpen fújd be valamilyen tengervizes orrsprével-nekünk most a Physiomer nevű vált be-.Várj néhány percet és utána szívd ki orrszívóval.Ez szépen fellazítja benne a váladékot,és nagyon jól ki lehet utána szívni.Esetleg még lehet utána valamilyen homeopátiás orrsprét befújni neki.

Nekünk ez így tökéletesen bevállt!

2009. márc. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat. Kipróbáljuk az orrsprayt, erre eddig nem is gondoltam, remélem működni fog.
2009. márc. 4. 10:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!