Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen pózban a legjobb...

Milyen pózban a legjobb szoptatni? Hogy tud a baba legtöbbet kiszívni?

Figyelt kérdés
Fekve szoptatok, a baba mellettem, de addig eszik jól, amíg nagyon tele a cicim. Utána sírva elengedi, de rögtön kéri is vissza. Megmérem és még bőven ennie kéne. Olyankor még sok van a cicimben, csak úgy spriccel, ha megnyomom. Nem hiszem, hogy lusta lenne, inkább csak nem feszül már rá úgy a szájára a cici. Ha ülnék, jobb lenne?
2010. nov. 11. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Az egyik jó pozitúra, ha egy kényelmes fotelban ülsz, a bébit egy nagy párnára teszed, úgy hogy veled szemben fekszik rajta, és a lába a hónod alá nyúlik. Így könnyen kiszívja a tejcsatornák hátulsó részéből a tejcsit.
2010. nov. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Próbáld meg könyökölve, és/vagy szorítsd össze a melledet az orra alatt.

Mi is így fejezzük be a szopit, máshogy nem tetszik a főnöknőnek (5hetes)

2010. nov. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Megpróbálom ülve akkor.

A végén én is masszírozgatom a cicit és ősszecsippentem a bimbónál, olyankor spriccel is a szájába, de lenyeli és már ki is csúszik. Szóval, kezdem fekve, mert azt szokta meg és a végén becsücsülünk a foltelba és befejezzük ott. :) Remélem, így többet ki tud majd szívni. Köszönöm a válaszokat!


8 hetes kisfiú anyukája

2010. nov. 11. 19:17
 4/4 anonim ***** válasza:

én is a hónaljtartásra gondolnék.

meg az is jó, ha váltogatod a testhelyzeteket (mármint következő szopinál másképp, mint előtte), így a melled is másképp van igénybevéve, és másik oldalról is éri erősebb inger.

2010. nov. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!