Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenki ken valamit a fogzask...

Mindenki ken valamit a fogzaskor az inyre?

Figyelt kérdés
2009. márc. 4. 07:23
 1/5 anonim ***** válasza:
án már nem
2009. márc. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én még nem kentem semmit. Az alsó kettő szinte észrevétlenül jött ki, a felsők is útban vannak, már nagyon kemény az ínye. Kicsit összevissza alszik és mindent rág, de annyira nem vészes. Amíg nem muszáj, nem akarom gyógyszerezni. Persze, ha sírna, fájna neki, kínlódna, biztos kenném valamivel.
2009. márc. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
néha összehúzza magát a fájdalomtól. Dentnoxot kenek rá,talán egy kicsit szűnik ilyenkor.
2009. márc. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen en semszeretnek kenni ha nem nagyon szukseges.eddig ugy vettem eszre,hogy nemfaj neki.koszike
2009. márc. 4. 08:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a nagy gyerekeimnél csak akkor vettem észre, hogy jön a foguk, amikor először koppant a kanál. Így nem volt szükség semmiféle fájdalomcsillapításra. Remélem, a picinél se lesz semmi gond, ő még csak 6 hónapos, fognak még jele sincs:))
2009. márc. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!