Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan oldal ahol meg...

Van olyan oldal ahol meg tudom nézni mikotól mit adhatok a babámnak?

Figyelt kérdés
Tudom van egy nagy álltalánosság pl:káposzta, uborka, kenyér stb. De engem bővebben érdekelne mikor mehet neki a vaj, a főzelék a miénkből, hogy ezek közül melyikkel kezdjem, felvágottak, szalámik, körözöttek, lekvár... 1 éves kor után eheti amit mi? Komolyan? Rántotta reggelire, rántotthús ebédre????? :) Mennyire vettétek komolyan ezeket a határokat?
2009. márc. 3. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

sok van. a babaszobának is van ilyen linkje, de pl. ez is elég okés:

[link]

2009. márc. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi tényleg jó de a felvágottak és a lekvár meg ilyenek ezek mindehonnan hiányoznak
2009. márc. 3. 22:39
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

lekvár szerintem attól függ, h miből van... megh mennyi benne a cukor...

a felvágottak 10 hó fölött mehetnek állítólag, de ne ilyen párizsi, meg virsli, hanem amiben van némi husika is:))

(1.)

2009. márc. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%

Egy eves kortol nyugodtan adjal neki mindent mar, ugy ahogy ti esztek. Ha ilyen nehez reggelitek van, kenjel neki majkremes kenyeret, vagy lekvarosat.

Szoval ne felj, az nem jo, ha nem mersz neki adni enni.

2009. márc. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszke nektek
2009. márc. 4. 14:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!