Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Wellness hétvége 5 és fél hós...

Csill79 kérdése:

Wellness hétvége 5 és fél hós babával?

Figyelt kérdés
Nem tudom,hogy el merjek-e menni.3 nap lenne Bikalon.Valaki ismeri?Ti elmennétek?Medencébe be lehet vinni a babát és milyen pelusban?Köszi a válaszokat.
2011. ápr. 18. 13:10
 1/7 anonim ***** válasza:

simán mennék. vannak úszópelusok, abban biztos bemehet.

Kellemes nyaralást nektek, de irigyellek! :) (nekünk ez még kimarad a párhetessel)

2011. ápr. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nem nagyon vittem a gyerekeimet sehova, amig nem tudtak biztosan ülni.
2011. ápr. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

mi akárhányszor megyünk wellnesezni mindig látni nagyonpici babákat a szülőkkel


legtöbb helyen van babamedence is


úszópelusal beviheted bárhova

(arra vigyázz hogy a termál részbe max 20 perc)

2011. ápr. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kisfiam 5 és fél hónapos volt, mikor először voltunk wellness hétvégén. Ajándékba kaptuk, így azt mondtuk, hogy nincs vesztenivalónk, legfeljebb hazajövünk. Kisfiam még akkor nem annyira élvezte a vizet, de rá két héttel beleszeretett a pancsizásba (Ausztiába mentünk át, igazi bababarát fürdőbe), azóta visszül bébiúszásra. Természetesen úszópelus kell rá. Próbáljátok ki!
2011. ápr. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ugyanígy voltunk mi is, mint a 14:11-es válaszoló :)

5 hónapos volt a kisfiam, amikor nyertünk egy 100.000 Ft-os wellness hétvégét egy 5*-os szállodába Hévízre.

Nagyon jó volt, pont jó időben mentünk, mert akkor még sokat aludt a kisfiam, így pihenni is tudtunk, meg a környéket is fel tudtuk fedezni vele, akkorákat durmolt a babakocsiban, hogy csak na :)

Akkor még csak szopizott, így az etetésével sem volt gond.

Az étteremben is jól elvolt, mindig nagyon jól viselkedett ott, így végig tudtuk enni a svédasztalos reggelit és a vacsorát is :))) Ebédelni pizzériába mentünk, de ott is jól elvolt, nyugodtan nézelődött.

Úszópelusban bevittük a medencébe is, azt is élvezte. A gyógyvizet nem mertük megpróbálni, bár azt én sem szeretem, szóval nem hiányzott.

Egyedül a szaunázást sajnálom csak, hogy ki kellett hagynunk. A párom bement, de állítólag tele volt meztelen, tottyadt német nyugdíjasokkal, így végül is örülök, hogy kimaradtam abból az élményből :))))


Ha akkor megyünk, amikor egy picit már nagyobb a kisfiam, akkor fele ennyire sem élveztük volna, és nem tudtunk volna annyit pihenni, mert egy kúszó-mászó, már nem csak szopizó baba mellett elég zűrös távol lenni otthonról...

2011. ápr. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek 14:22-vel!

Mi is az 5 hónaposunkkal voltunk Sopronban, a Hotel Fagusban tavaly májusban, és nem bántuk meg!

Még nem kellett hozzátáplálással bajlódni, a baba ott maradt ahová tettük, 2-3-szor aludt egy nap stb.

Kiságyat, babakádat ott kértünk/kaptunk, így arra sem volt gondunk. Úszás, szauna, masszázs, pedikűr........hmmmm de jó is volt!

2011. ápr. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,de az lemaradt,hogy a férjemnek ez céges kiruccanás lenne,és attól félek,hogy mindenki megy majd programkodni,én meg ülök a szobában a babával.?
2011. ápr. 19. 10:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!