Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hós babámnak nagyon nehezen...

7 hós babámnak nagyon nehezen megy a kakilás srőlködik szegény laevolacot reggel adtam neki de semmi adhatok ma még egyszer belőle?

Figyelt kérdés
szilvát is próbáltuk szinte bele vrösödik az erőlködésbe segítsetek
2009. márc. 3. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:
a Laevolac nekünk be szokott válni. A másik a kamillatea. 1 dl víz + 2 kk cukor. Mindig van tőle kaki.
2009. márc. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ok köszi de adhatok napi kétszer belőle? mert az nincs a tájékoztatóba vagy a reggeli még nem hatott ( egy deci vízben oldva adtuk be alig akart annyi vizet meginni)
2009. márc. 3. 16:54
 3/5 anonim ***** válasza:

16:48-as ismét

A vízre nekem is rosszul reagál a lányom, ezért én teába szoktam adni, meg nem 1 decibe, hanem kb fél decibe. Így gyorsabban elfogy. (nem sokat iszik)

Mennyit adtál neki belőle? Ha csak 5 ml-t, akkor szerintem adhatsz megint 5-öt. Ha 10 ml-t, akkor próbálkozz mással. Pl kamilla, glicerines kúp, és ha végképp nem tudsz már mást, akkor lázmérő (óvatosan!!!).

2009. márc. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


1 deci víz, 1 filter, 2 teáskanál cukor.

Ezt étkezések előtt add 15-20 percel. Ha már 20-30 milit megiszik belőle, az elég!

Ez egy biztos módszer, ugyanis a cukor ekkora adagban laxatív, vagyis hashajtó hatású!


Valamint ami nekünk a napokban használt, az a HIPP almalé-édesköménytea üveges itala. Fél literes. A babám elég szépen ivott belőle, és szinte hasmenést csinált neki.

2009. márc. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi
2009. márc. 3. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!