Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes babakerítést venni?...

Érdemes babakerítést venni? Akinek van, az ki tudja maximálisan használni? Hány hónapos kortól és meddig lehet használni?

Figyelt kérdés
2009. márc. 3. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon hasznos volt,és most fogjuk szerintem megint heteken belül felszerelni,mert kezd mászni a lányom.

Ha dolgom volt és nem akartam,hogy veszélybe sodorja magát a lakásban,csak becsuktam a rácsot.Mi a szobájuk ajtajára tettük,ott biztonságban vannak úgy van berendezve.A járókát utálja,nem marad el benne.Viszont a szobában a játékok között szívesen van,és nagyobb a mozgástere.

2009. márc. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én 8 métereset szeretnék venni,de még bizonytalan vagyok,hogy kell-e.Fel tud kapaszkodni amikor már fel szeretne állni vagy akkor eldől az egész?
2009. márc. 3. 16:14
 3/5 anonim ***** válasza:

A 8 méter, az baromi hosszú. Ha nincs közben alátámasztva, akkor az tuti feldől...

Én most kerestem rá, és sajna használtan is a legolcsóbb 4500 ft, amit egy ajtó helyére lehet feltenni, baromira sokallom.

Nálunk kályha van, lehet inkább a kályhát kerítem el a két szoba között, mint a szobára teszem, meglátjuk.

Amikor elkezd mászni a kicsi, 6-7 hó körül már hasznos, és szerintem sokáig jó, amíg a gyerek meg ne tanulja, hogy ne tegyen kárt magában, amíg meg nem bízol benne, hogy nem tesz rosszat. Ez 2 éves kor lehet kb.

2009. márc. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha 4500ft-ért hozzájutsz egy ajtórácshoz az baromi olcsó,vedd meg.Én a 8m-es kerítést feleslegesnek tartom,mert berendezem a babának a szobáját,és ott biztonságban van,és elég az ajtó rács.Persze a lakástól is függ mekkora,hogy hol akarod leválasztani a babának.

Hasznos dolog mindenképpen,főleg ha lépcsőre is fel tud mászni azt is leválasztani.

2009. márc. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazából a nappaliba szeretném felállítani,mert egy légtérbe van a konyha-ebédlő-nappali,és szinte ott vagyunk egész nap.A szobák az emeleten vannak,oda nem szeretném "felzárni".Csak nagyon drága(28000ft)és ezért vagyok kíváncsi a tapasztalatokra,mert sokat segítene a döntésben.
2009. márc. 3. 16:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!