Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szobatisztaságra való szoktatá...

Szobatisztaságra való szoktatásnak mikor van itt az ideje?

Figyelt kérdés

Bilit vettetek,vagy wc szűkítőt?

Én 1,5 éves korban akarom elkezdeni wc szűkítővel!Az késő már?


2011. ápr. 16. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a gyerek egyértelműen mondja és jelzi, hogy pisilni/kakilni fog. Addig értelmetlen.
2011. ápr. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem....de csak azt nem tudom,általában mikor szokták ezt jelezni a picik!
2011. ápr. 16. 17:33
 3/4 anonim ***** válasza:
az,hogy te mikor akarod elkezdeni,nem számít.majd ha mondja,hogy pisilnie,kakálnia kell,akkor kezd.persze vehetsz hamarabb bilit vagy szűkítőt,hogy ismerkedjen vele.Ha mindig ugyanabban az időben kakil,akkor meg lehet próbálni,hoghy ráteszed.én előbb bilit vettem,de azt nem szereti a szűkítőt viszont igen,de ez baba függő.Az én fiam 19 hónapos,nem szobatiszta,de kb. két hónapja szól,hogy kaka,bide(ez nála a bili),és akkor megyünk a wc-re.persze vannak balesetek,vagy most volt hasmenése,és akkor persze nem tudott szólni.fürdés előtt is ráültetheted,hogy ismerkedjen vele.
2011. ápr. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nézd meg ezeket a válaszokat, hátha segítenek:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2011. ápr. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!