Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Buborék fujóba milyen vizet...

Buborék fujóba milyen vizet kell tenni, ha kiürül? Rektam belé samponos vizet, de nem olyan, mint volt, alig tudok fujni buborékot a manomnak

Figyelt kérdés
2011. ápr. 15. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:

rakjál bele jar-t :D vagy tusfürdőt.

nekem akkor volt a legjobb amikor mindenfélét összeöntöttem

2011. ápr. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
speciális, szabadalmaztatott folyadék van benne (egy német cég szállítja az egész világra) olyat nem tudsz csinálni. próbálkozni lehet mosogatószerrel, szappannal...
2011. ápr. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én azt tapasztaltam akármit is raksz bele nem lesz olyan mint a gyári utántöltő amit erre fejlesztettek ki. Próbáld ki, hogy egy szappant oldasz fel vízben, gyerekkoromban úgy csináltuk. De tuti nem lesz olyan mint a bolti.
2011. ápr. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet kapni játékboltokban 1 literes kiszerelésben olyan 800ft körül van buborékfújó folyadékot. Én ezt vettem, mert akármit öntöttem, nem volt jó.
2011. ápr. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk nagyon bevált a habfürdő-tusfürdő-mosogatószer kombináció:)

Tény, hogy nem olyan tuti, mint a bolti, viszont sok és erős buborék lett belőle:)

2011. ápr. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!