Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom benyelt egy tisztes...

Kislányom benyelt egy tisztes adag samponos vizet, ugye nem lesz baja?

Figyelt kérdés
Olyan béna vagyok,túl sok sampont öntöttem a fejére,és mikor lemostam nyelt belőle!
2009. nov. 13. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem hiszem....bár elég sz*r íze lehetett:)


Amúgy egy kis hasfájás, hasmenés, hányinger, de szerintem semmi.

2009. nov. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Legfeljebb menni fog kicsit a hasa, de az még nem a világ vége, ne aggódj feleslegesen!
2009. nov. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

De lesz/lehet tőle! Hascsikarás, hasmenés, ha nagyon sokat nyelt, hányás, étvágytalanság!Ez függ attól is mennyi idős a baba!

Legközelebb készítsd ki egy kis műanyag pohárba a sampon adagot és egy pici vízzel higítsd fel, hogy folyós legyen.Ezzel elkerülheted a túl sok sampont a baba fején.

Ha bármi szokatlant észlelsz rajta mielöbb vidd orvoshoz!

Egy 2gyerekes+27 hetes anyuka

2009. nov. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a gyors válaszokat!

Megfogadom a tanácsot,előre odakészítem!

2009. nov. 13. 19:52
 5/8 anonim ***** válasza:

Túl nagy baja biztos nem lesz, én gyerek koromban a szappant ettem meg, szinte rendszeresen :)) de komolyan!!!

Ahogy előttem is már írták legföljebb egy kis hasmenés, vagy hányás.

2009. nov. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha jó nagyot büfizett is utána, akkor semmi baja.

Jóllakott. :)

2009. nov. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Max buborékokat böfög:.-) Lehet kicsit bukik, ha még pici, de más baja nem lesz. Én ilyenkor szoktam neki utána inni adni azért, hogy higítsam )
2009. nov. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sok baja nem lesz tőle!Az én fiam rendszeresen megissza a fürdővizét,mégha szappanos samponos akkor is.A barátnőm kétévese pedig szó szerint megivott egy csomó sampont mert anyuka ott felejtette.Habzott a szája rendesen,és még buborékokat is fújt mint a mesékben!
2009. nov. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!