Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pénteken leszek pontosan 5...

Pénteken leszek pontosan 5 hetes babás. Mit fog látni az orvos az ultrahangon? Hétfőn voltam ekkor egy pici buborékot látott akkor voltam 4 hetes 3 napos voltam.

Figyelt kérdés
Hőmérőztem és az alapján pontosan 14-én volt peteérésem.Tehát a baba elvileg középidőben fogant meg.Mit gondoltok mit fog már látni a doki?Csak üres petezsákot vagy már a szikhólyagot is?Azt tudom hogy még szívhang nem lesz.
2010. jan. 14. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megbántani, de nem hiszem, hogy egészséges lenne ennyi ultrahang. A 7. hét előtt ne menj el, mert addig nincs értelme, akkor már majd már a szívecskéjét is hallhatod. Úgyis csak akkor mondják ki a terhességet. Tudom, hogy nagyon nehéz várni, de nincs értelme elmenni még. De persze te döntesz. Szorítok a babához. Vigyázz magadra és rá.
2010. jan. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
5 hetsen szintén egy buborékot fog látni az orvos, többet nem.
2010. jan. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A probléma ott van, hogy volt már egy méhen kívülim és ezért kell biztosra menni hogy a baba jó helyen legyen.Mert ha mint az előzőnél is a petevezetőben lenne az életem is veszélyben lehet.Ott voltak tüneteim már a menszi elmaradása napján.Most nincs semmi a hőm magasan a teszt pozitív és valami kis buborék is látszódott de arra még nem tudta azt mondani hogy biztos baba.Ezért kell mennem megint pénteken.Nagyon izgulok remélem minden a helyén lesz.:)
2010. jan. 14. 15:37
 4/7 anonim ***** válasza:

Én a 7. héten voltam először dokinál, ott mért szívhangot is. Ha tudsz még türelemmel lenni (pozitív terhességi teszt nem jelent rosszat :) ) akkor még várj vele kicsit.

35 hetes km

2010. jan. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hét 3 naposan már volt petezsák és szikhólyag is. Remélem nálad is lát valami konkrétat a doki!!
2010. jan. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál és azt írta a papíromra hogy "bizonyított terhesség" 4,4 mm petezsák.Ja és ami a legfontosabb jó helyre költözött!:)
2010. jan. 15. 10:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon gratulálok! Pihenj sokat, és vigyázz magadra!
2010. jan. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!