Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyugtassatok meg, hogy nem...

Nyugtassatok meg, hogy nem csak az én babámat kell nappal ringatni, hogy elaludjon, ugye?

Figyelt kérdés
Este és éjjel nincs gond, de nappal nem hajlandó elaludni csak ringatva. Akkor tudom az ágyba rakni, ha már kézben bealudt.
2009. márc. 3. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában nálunk is így van sajnos napközben! De én nem ringatom, hanem magamra teszem és rajtam elalszik.
2009. márc. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj ,nálunk dettó.Megpróbálom lerakni,de van hogy egy óra hosszát is kiabál,beszélget,mire azt hinném elalszik egyedül meg elkezd keservesen sírni.Voltak próbálkozások,de sajnos nem jött be,jelenleg ringatom,sétálva közben,este nálunk sincs gond.

Épp ma volt itt a védőnő,mondta nem baj,de azért mindig próbálkozzak,mert neki is az a jó ha el tudja magát altatni.Igyekszem.

2009. márc. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi is igy voltunk, már majd leszakadt a vállam, aztán

kipróbáltam a kocsiban alvást bent hátha, és bejött. Mostanában napközben csak ott alszik el, és jó nagyokat! :)

2009. márc. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy egyedül! Sajna nálunk is így van, bár mostanában kevés ringatás is elég, ha látom, hogy álmos. De volt bizony, hogy 15-20 percig nézelődött, mire elnyomta az álom és hát 8 kilósan ez már nehéz. Nekem is az a gondom, hogy ha leteszem, akkor forgolódik, beszélget, előbb-utóbb sír is, de nem alszik..... Pedig jó volna már, ha 9 hósan nem kellene ringatni..... Szóval nem vagy egyedül! :)
2009. márc. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez a helyzet.4 hónapos múlt és már több mint 6kiló.Nagyon nehéz cipelni félórákat.Mostanában azt csinálom,hogy már csak akkor veszem fel ringatni,ha látom hogy dörzsöli a szemét,és akkor jobb esetben 10-15 perc és alszik.Apja próbálja hogy leteszi a kiságyba és hagyja sírni-de ez nem működik akkor,ha már annyira fáradt,hogy nem tudja mi van vele.Szóval mi is próbálkozunk mindennel-több kevesebb sikerrel
2009. márc. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
szia, nálunk is ez van napközben, három hós 6,5kg szóval elég nehéz, néha 20percet is kell sétálni vele, vagy egyik lábamról a másikra rugózni hogy elaludjon, ha túl sokáig hagyom hogy fáradjon akkor meg már azért nehéz. éjjel nincs gond, fürdés evés után két lépés és alszik ha ébred éjjel visszaalszik magától.
2009. márc. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Megnyugodtam, köszi Nektek. :)

Próbálkoztam már mindennel, de nem akaródzik magától elaludni. Mindenesetre próbálom úgy felfogni, hogy végre van karizmom. :D

2009. márc. 3. 20:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!