Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetséges, hogy ilyen hamar jár?

Lehetséges, hogy ilyen hamar jár?

Figyelt kérdés
Vasárnap volt 8 hónapos a fiam. És megtette az első önálló lépéseit,de nem 1-v2-tőt, egyből ötöt! Másnak is van/volt hogy ilyen,hogy korán elkezd menni??
2009. márc. 3. 10:13
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Az enyém 9 hónaposan csinálta ezt, de anyum azt mondta, hogy én még ennél is korábban olyan 8,5 hónaposan. Vannak ilyen ügyi babák. Gratulálok nektek
2009. márc. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
A mi családunkban is tudok kettő gyerekről, akik 9 hónaposan már viszonylag stabilan mentek.
2009. márc. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az enyém is 8hós 1hetesen indult el!Nekem sokan el sem hiszik, hogy ilyen korán elindult! Igaz nálunk kimaradt a kúszás- mászás!
2009. márc. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem se akarták elhinni. Mászni is úgy mászik mint a villám, 5 hónapos kora óta.
2009. márc. 3. 11:17
 5/7 anonim ***** válasza:
47%

Első vagyo, miért is lettem lepontozva? Már kezd ebből az oldalból elegem lenni. Baj, ha az én is korán kezdtem járni. Szerintem a kérdésre válaszoltam.

Bocsi a kérdezőtől, hogy ez most nem a váaszára vonatkozik, de ide már nem lehet hasznos választ írni.

2009. márc. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Nekem anyukám odaadta a kiskönyvemet, amiben írta, hogy én mikor milyen ütemben fejlődtem. Én már 7 hónaposan kapaszkodva mentem.
2009. márc. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Első válaszolónak: én felpontoztalak, nem tudom ki ütöget lefele. De ha ez megnyugtat engem is mindig lepontoznak. Szard le. És köszi a válaszod:)
2009. márc. 3. 12:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!