Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hónapos a lányom. Miért...

14 hónapos a lányom. Miért változott meg?

Figyelt kérdés
6 hónapos koráig végigaludta az éjszakát. Este 8- reggel 8-ig. Majd rákezdett, hogy hajnal 2, 3 körül felébred, és nem hajlandó visszaaludni, csak 6 körül. Mindent kipróbáltunk. Felvettem, ringattam, hagytam sírni, magunk közé vettük, bent maradtam vele a szobájában, apa ment be hozzá. Már nincs több ötletem 9 hónapja ez van, nappal 1 órát alszik. Mit tegyek? Segítsetek. Az orvos azt mondt, toljam ki az esti lefekvést fél 10-re- Próbáltuk, nem jön be, nem bír már addig fent maradni. Tanácstalan vagyok. Tud valaki gyakorlati tanácsot adni?
2009. márc. 3. 09:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
lehetséges, hogy a fogai jönnek és attól ilyen. Az enyém is ezt csinálta. Aztán mondták sokan, hogy jó a viburcol kúp. Kipróbáltuk. Az első két éjszaka még többször felkelt, majd fokozatosan kitolódott. Mára már addig eljutottunk, hogy este 8tól reggel fél7ig alszik. Ha felébred is hajnalban hallom, hogy egy kicsit nyüszög de visszaalszik. Próbáld ki, nem veszítesz semmit, homeopátiás.
2009. márc. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. A viburcolt is kipróbáltuk:(nem használ. Az a baj, hogy mindig ugyanebbeb az időpontban kel fel. Rossz szokás??Hogy szoktassam le róla?
2009. márc. 3. 10:33
 3/5 anonim ***** válasza:
51%

Drasztikus megoldás...

Lehet kegyetlenség..

Ha nem mész be hozzá pár éjszaka után rájön hogy hiába úgyis mindegy... lehet nagyon gonoszan hangzik. vagy menj be hozzá mond neki hogy anya álmos aludj te is és menj ki... akkor nem éri mégse úgy hogy magára maradt mert látott téged. Adj neki valami olyan játékot az ágyba mellé amit szeret és gyere ki. Nehéz ügy megértelek. Nem tudom én mit csinálnék ebben az esetben.

2009. márc. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Sötét van? Meddig hagytad sírni? Nagy lakoma nem nyomja el? Ja rossz szokásnak tűnik.:( Ha nem tudod elaltatni, akkor meg kell, hogy értesd vele, hogy éjszaka van. Hagyni kell, sírjon. Bemehetsz hozzá de ne vedd fel. Mond el, hogy nincs baj, de most aludni kell, egyedül, és hagyd ott. Vagy addig kelsz hozzá ameddig magától abba nem hagyja. Mást nem tehetsz szerintem:(
2009. márc. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Lehet, hogy kipróbálom, hogy sírni hagyom, addig amíg el nem alszik:( nem ártok vele?
2009. márc. 4. 07:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!