Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik fajta tejpép nem lessz...

Melyik fajta tejpép nem lessz ilyen folyos állagu 5 perc utánn? A millupa ha-s vaniliásat és a rizspépet probáltam idáig de mindkettö 5 perc alatt nagyon hig lett, a fiam 5 hos és még csak most kostolgatjuk de folyosan már nem kéri!

Figyelt kérdés
2009. márc. 3. 08:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

szia

mi is milupázunk, érdekes, nekem meg nagyon hamar sűrűsődik.

:S

2009. márc. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
mi a gyümölcsös Jó éjszakát esszük, az se lesz folyós... biztos, hoyg jó a szavatossága?
2009. márc. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen 2010valameddig jo 1 honapja sincs hogy kiváltottam és pár napja bontottam ki.
2009. márc. 3. 08:55
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
mi hippes gyümölcsöset eszünk, de az inkább sűrűsödik ahogy hűl. Próbáld meg, hogy keversz bele gyümölcspépet esetleg. Én azzal szoktam csinálni, mert úgy szereti. az még inkább sűrít rajta.
2009. márc. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is épp az ellenkezőjét tapasztaltam a Milupával, h' hamar besűrűsödik, és mindig több vizet melegítek, h' után tudjam higítani, mert az enyém meg sűrűn nem eszi meg. Te is vízzel csinálod?
2009. márc. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is folyós lesz,de a Milupa+Nestlé babajoghurt és a Kecskeméti brokkolis kaja is.
2009. márc. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is azon gondolkodom hogy váltok, holnap úgyis megyek gyerekorvoshoz és rákérdezek. Mi Milupát kaptunk HA, és nagyon folyós, sűrűbbre készítem és mégis, így a baba nem eszi meg. Próbáltam a dobozon előírt adagot készíteni, de nem jártam sikerrel, nagyon folyós. 2010ig jó.
2009. márc. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!