Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális az, hogy 1 hét alatt...

Normális az, hogy 1 hét alatt nem javult semmit babám hörghurutja?

Figyelt kérdés
2009. márc. 3. 08:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem annyira. menjetek vissza az orvoshoz, mert lehet, hogy olyan gyógyszert kapott, amire nem válaszol a szervezet. az én orvosom azt mondta, hogy ebben a korban még nehéz megtalálni nekik azt a gyógyszert, ami biztosan segít, ezért minket ha betegek voltunk, 4 nappal későbbre visszarendelt, hogy ellenőrizze javul-e, mert ha nem, akkor azonnal gyógyszert váltottunk. Én a helyedben visszavinném 1 hét után amúgy is, ha javulna is.
2009. márc. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ma mindenképp visszaviszem. mára rendelt vissza kontrollra. 7 hete szívni kell az orrát minden nap. arra sem mond semmit. nagyon el vagyok keseredve!!
2009. márc. 3. 09:03
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is vidd vissza. Nekünk 2 hét kellett amíg meggyógyult. Nem kapott antibiotikumot, láza nem volt, de iszonyúan taknyos volt az elején, nem győztük szívni az orrát. Pár nap múlva csak a hörgés hallatszott, és kúpot illetve köptetőt javasolt az orvos, 5 napon keresztül adtuk neki, és csak utánna kezdett javulgatni. 3x hívott vissza a doki, hogy megnézze.

Gyógyuljatok meg minél hamarabb!!!

2009. márc. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! megírom mit mondott a doki!
2009. márc. 3. 09:38
 5/12 anonim ***** válasza:
2. vagyok. oké! Szerintem biztosan javulgatott már de a doki megmondja úgyis.
2009. márc. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Doki akart adni még egy rakás új gyógyszert. azt mondta,ha ezek nem segítenek, akkor kaphat egy szurit, amitől meggyógyul. mondtam neki, most adja be a szurit!! megkapta szegénykém. pénteken kell visszavinnem. mindenképp szépen javulni fog addig, de ha nem lesz még 100°-osan rendben, kap még egyet, attól tutira helyrejön. nem normális dolog, hogy 7 hete minden nap szívni kell az orrát.

szegénykém egész nap alszik! remélem azért mert gyógyul!!!

2009. márc. 3. 18:04
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia! Jól tetted, hogy beadattad azt a szurit. Nem értem sokszor egyébként az orvosokat. Mostmár ne izgulj, biztosan rendben lesz minden, az a lényeg, hogy látta a doki és nincs nagy gond. Tudom az orrszívás nagyon idegesítő, de sajnos ha nem csinálnád az sem volna jó. Nem tudom párologtatsz-e otthon? Én mindennap főztem egy nagy adag kamillát és a kiságy mellé tettem. Szerintem sokat segített. Amúgy milyen szurit - gyógyit- kapott a babád?
2009. márc. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Szia!szuri nevét nem tudom. az a lényeg, h jól legyen tőle! Most csak a Zyrtek cseppet kapja. ennek legalább jó íze van és nem köpködi ki. radiátoron két kerámia párologtató is van. tegnap csináltam görög tengeri sós vizet és ezt töltöttem az ultrahangos párásítóba is. emellett még citromolajat is szoktam párologtatni...

tényleg mindent megteszek érte!!

azt vettem észre, ma reggel óta sűrűbb az orrváladéka. szerintem ez a gyógyulás jele!? nem?

2009. márc. 4. 08:05
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia! Először sűrű,- szívjad! - majd könnyű fehér váladék jön. Orcseppet nem javasolt a doki? Max.reggel este. Én adtam + napi 6 csepp Cebion vitamint. Rendbe fog jönni, hidd el,csak idő kell. Én is nagyon sajnáltam a picim. Kitartás Nektek!

Üdv!

2009. márc. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Cebiont a vas mellé szedi.napi 2x10 cseppet. nagy baba(7100gr)

orrcseppet nem mondott semmit. kérdeztem, adhatok e homeos orr sprayt,de ő ehhez nem ért. vettem egyet, de nem mertem használni,mert felerősíti a tüneteket. most csak Aqua Marist használok. mást nem. még anyatejet is csöpögtettem neki....

szerintem nem ússzuk meg a holnapi szurit...

mára megint folyósabb lett az orrváladéka:(

2009. márc. 5. 10:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!