Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babátok hány hónapos korában...

Babátok hány hónapos korában kezdte szopni az ujját?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 15. 12:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerencse egyik gyermekem sem szopta az úját.Nem is cumiztak.
2011. ápr. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A miénk kb. 3,5 hónaposan. Nem rendszeresen, de sokszor rátalál és imád vele cuppogni. Most 5,5 hós
2011. ápr. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
3
2011. ápr. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Bocs, ha OFF-olom a saját kérdésemet, de mi az, hogy "szerencsére"?Többektől hallottam már, hogy örül, hogy nem szopja a gyerek az ujját?Miért?

Ha lehetne választani, én inkább azt szeretném, ha szopná, mert pl.nem kell neki 5 percenként a kiköpött cumiját lemosogatni + vissazadogatni a szájába + az ujjacskája legalább mindig vele van.Vagy rosszul gondolom.Tapasztalatokat is írhattok.Köszi.

2011. ápr. 15. 12:43
 5/15 anonim ***** válasza:
én szerettem volna,ha cumizik a fiam,mert nagyon hasfájós volt és csak cicin tudott megnyugodni.De kiköpte,öklendezett tőle.Aztán olyan két hónapos kora körül megtalálta az ujját,és azóta is szopja.Szerencsére nem egész nap,csak alváshoz meg ha egy kis nyugtatás kell neki,így nem sebes,nem véres neki.A cumi annyiban jobb,hogy könnyebb elvenni,mert az ujja mindig ott van.Viszont amíg nem tudja magának berakni,lehet kelni éjjel cumit beadni,ha kiesik.de nálunk ujjszopás van.Az apja is szopta,mégis felnőtt a foga sem lett csálé.
2011. ápr. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
45%
nem is cumizott és nem is szopta az ujját - úgyhogy szerintem is "szerencsére" nem szokott rá
2011. ápr. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

2-2,5hónaposan, mikor felfedezte a kezét:)

NEm cumi helyetttcsak néha, mikor nyűgi volt.nem sűrűn

2011. ápr. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
4. hónaptól kezdte intenzíven,amikor éhes volt vagy álmos.
2011. ápr. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nahát, a kislányunk 5 hetesen vettem észre, hogy a hüvelykujja a szájában vaná amikor éhes, de csak ha késik az ebéd.

Nem korai ez kicsit? A férjemmel annyira csodálkoztunk.

2011. ápr. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 3 hónapos kora óta talált rá az újacskájára.:) Szerintem jobb ez a megoldás, mint a cumi, mert saját magát meg tudja nyugtatni bármikor, bármilyen körülmények között. Az ellenérv viszont az, hogy állítólag nagyon nehezen szoknak le róla a gyerekek, mert a cumit egyik napról a másikra "elveszíti", de az újacskája örökre ott lesz.:) Szerintem az a lényeg, hogy TE mit gondolsz. Kellemes babázást.
2011. ápr. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!