Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálásnál hogy keszítit...

Hozzátáplálásnál hogy keszítitek a krumplit neki? izesítitek?

Figyelt kérdés
2009. márc. 2. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
én sózom, plusz alma ha akarod, meg répa. de mindenképp lehet ízesíteni. Te sem szereted az ízetlen kaját.
2009. márc. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

nem.

gondolom nem önmagában adod, amivel kevered, az ízesíti

2009. márc. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én tejjel kevertem először, de úgy nem volt nagyon nyerő. Ízesítheted bármilyen korábban evett kajával, pl almával. Nem kell sózni, cukrozni, fűszerezni.
2009. márc. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sót ha raksz, csak csínjával. Nekik még nem kellenek azok az ízek, amiket mi eszünk. Hiszen gondolj bele, hogy ha 6 hónapig szopik, minden nap ugyanazt érzi. 8 hónapos kortól lehet ízesíteni hagymával, zellerrel, petrezselyemmel, stb..Kb. 1 éves korára eszi azt, amit mi, persze lightosabb változatban. Kevesebb fűszerrel, sóval.
2009. márc. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
47%
mi 4 hósan kezdtük a hozzátáplálást. másfél hónapig csak üvegeset kapott, és mikor már evett mindenféle "alap" kaját, akkor kezdtem főzni neki. Én bizony megsóztam a krumplit neki, mert rettenet íztelen volt anélkül. Mivel már evett csibehusit, én leggyakrabban úgy csinálom neki, hogy krumpli, sárgarépa és csibehús egybe be a vízbe, megfőzöm, és összeturmixolom, a főzőléből is öntök hozzá egy keveset mindig, mert amúgy nagyon száraz lenne neki. Így összefőnek az ízek. mindig megkóstolom, nekem is ízlik, neki is. Ha kell, én egy kicsi cukrot is teszek a kajákba, pl borsófőzelékhez, mert anélkül nem eszi meg. Nem vagyok egy mindenféle ízesítő ellenző. Én inkább azon a párton vagyok, hogy amit én nem ennék meg, azt neki sem adom oda, egyen finom ízű dolgokat.
2009. márc. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!