Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak, ha a fiam az...

Mit csináljak, ha a fiam az előkétől őrjöng? Egyik félét sem hagyja, hogy a nyakába tegyem.

Figyelt kérdés
Van kötős,tépőzáras,hosszú ujjas,egyszínű,mintás,bocis,virágos és még sorolhatnám.Hagytam,hogy ő válasszon és azt rakjuk a nyakába,de nem használt semmi.
2011. ápr. 14. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem írtad mennyi idős. Próbáld játékosra venni a figurát. Köss a saját nyakadba is egyet, és akár egyél is együtt a gyerekeddel, hadd lássa hogy az milyen jó móka.
2011. ápr. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
16 hónapos,már próbáltam,de nem jött be.
2011. ápr. 14. 17:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem sem hagyta es mai napig nem hagyja. Ee meguntam es van 4 nagyon ocska olcso kajalasra hasznalt hosszuuju polonk ami jo hosszu es leer a terdeig igy ez lesz koszos. Mast nem tudtam kitalalni. Kaja elott ezt raadom meg jatek kozben, majd kaja utan levetem rolla es megy a mosogepbe. Eppen tegnap gondoltam ra, hogy mar le kene cserelni oket ujra mert mar rettenetesen foltosak. :) En olyan polokat vettem ami a vallanal gombos igy konnyen letudom vetni a fejen at, hogy ne kenjem ossze a hajat.
2011. ápr. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ó, ismerős. 2 éves a kisfiam. KB. 1,5 éves korától nem viseli az előkét. Néha-néha a konyharuhát. 2 választás van. Befogsz 1-2 polót amit nem sajnálsz. Vagy minden kajcsi után öltöztök, és kiöblíted, hogy ne száradjon bele. Én így csináltam. Bár ő már elég szépen eszik egyedül is, nem igazán lesz kajás a ruhája.
2011. ápr. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!