Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használt autósülést szeretnék...

Használt autósülést szeretnék áthuzatni. Hol, kit ajánlotok, mert nekem ötletem sincs?

Figyelt kérdés
2009. márc. 2. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahol a gépkocsi ülésre készítenek huzatot ott lehet vállalják. Egy debreceni számot tudok adni. Bár nem tudom merre laksz...
2009. márc. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem például Dacia Loganom van, és abban az autószalonban ahol vettem, tudnak rá méretre csináltatni huzatot, és rá is teszik. Nagy választékuk van, minták alapján lehet szövetet választani. De az ára akkor amikor érdeklődtem, (4 éve) 20 ezer volt. De az legalább rápasszol, és jól néz ki.
2009. márc. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Jajj bocsi:)aranyosak vagytok de én kérdeztem rosszul.

Nem a kocsiba kell hanem a gyerekülésre!

köszi

2009. márc. 2. 18:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Vidd el a régi huzatot egy varrónőhöz,nekem is így van új huzatom a bébihordóra.Leveszi a méretet,és elkészíti:)
2009. márc. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi ez eszembe sem jutott:)
2009. márc. 2. 19:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!