Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoktatok a babátoknak Pangasi...

Szoktatok a babátoknak Pangasius halat adni?

Figyelt kérdés
1 éves múlt, épp az imént pároltam neki zöldségekkel, és nagyon-nagyon ízlik Neki. Hányszor kaphat egy héten? Megbízható ez a halfajta?
2011. ápr. 13. 12:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A pangasisus magyarul cápaharcsa.

nincs erős halíze.


egyszer biztosan adhatsz neki többször is lehetne de fő a változatosság.


Igen adtam és mostanában is adok mert az egész család szereti.

2011. ápr. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mi is halat eszünk heti egyszer, és előfordul, hogy Pangasius. Nagyon szereti :)
2011. ápr. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én hetente egyszer halat adok neki, még egy éves sem volt, amikor kapott először. És mivel akkor veszünk ilyet a Tescoba, amikor egyet fizet kettőt kap, nagyrészt csak ezt eszi. Krumplipürével szereti legjobban :)
2011. ápr. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én is adtam már neki és az én fiam is nagyon szereti.
2011. ápr. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
igen, mindenki nagyon szereti a családban, rántva és natur sütve is finom
2011. ápr. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én is adtam,és ízlett neki.heti egyszer adnék csak.a cápaharcsa tengeri hal,ha jól tudom,és azt az esetleges higanytartalom miatt nem ajánlják többször.Én így emlékszem
2011. ápr. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Bosánat az offért!

Én kétszer próbáltam, mindkét alkalommal találtam benne szálkát, így nem mertem adni belőle a lányomnak. Melyik típust veszitek? És tényleg nincs benne szálka?

Én emiatt eddig csak tonhal konzervet adtam az 1 éves lányomnak, az is finom, de mást is próbálnék!

2011. ápr. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

utolsónak: bármilyet veszel, mindegyikben előfordulhat szálka, abban is,amelyikre rá van írva, hogy szálkamentes

én szétszedem a kezemmel mielőtt odaadom neki, és kiturkálom belőle a szálkákat

2011. ápr. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Azóta picit utána olvastam, és sok helyen nem túl jókat írnak erről a halacskáról. Mármint nem a halról, hanem amilyen körülmények között tenyésztik őket.

Igazából tudom, hogy sajnos minden amit megeszünk valamiért káros.

Csak most annyira megörültem, hogy eszi. Pár hónapja Anyósoméknál már kóstolta, de mennyiséget igazából a mai napon evett belőle. Olyan válogatós, a hússal nagyon hadilábon állunk, és örültem, hogy végre valamit jóízűen elfogad, megeszik.

Hát igen........a szálka. Én imádom a halat, de kizárólag a pontyot. 3 éve kemény fuldoklásban törtem ki, és azóta nem eszem, pedig időnként szinte remegek érte.

A Pangásiusban még nem csalódtam. Én még tényleg, soha nem találtam benne szálkát. Vagyis inkább a Férjem véleményére alapozok, mert ő náluk már nagyon rég óta terítéken van ez a hal, én nemrég óta ismerem.

Azonban én is bizalmatlan vagyok, és mielőtt adom a Kicsikémnek alaposan áttapogatom.

Köszönöm szépen, hogy válaszoltatok.

2011. ápr. 13. 14:20
 10/11 anonim ***** válasza:
adtam már neki, de sokkal finomabb az afrikai harcsafilé, amit "frissen" jégre rakva lehet venni. Ja és az magyar, én tengerit alig veszek.
2011. ápr. 14. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!