Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktathatom a babakocs...

Hogyan szoktathatom a babakocsiba 6 hónapos kisfiam?

Figyelt kérdés
Amíg el nem alszik nem tudom beletenni a kocsiba, pedig itthon egyedül alszik el az ágyában? Játék sem segít, cumin kívül tudtok más megoldást ajánlani?
2009. márc. 2. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Ültetve esetleg? Én fiam akkor kezdte élvezni a babakocsis sétákat,mikor már ült benne és nézelődött. Ha bealudt ledöntöttem.
2009. márc. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem érzi magát biztonságba!

Milyen kocsit használtok?

2009. márc. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is azóta marad meg benne hogy felültettem, ha 6 hós akkor már ő is ülhet benne szerintem! Nekem a babakocsival szerencsém volt, mert a babahordozót rá tudtam kapcsolni a kocsira és az ugyebár nem vízszintes és azt szerette, de a mózesbe üvöltött 3 hónapig!
2009. márc. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amíg a lánykám 6 hónapos nem lett, szépen elalukált a vízszintes babakocsiban. Aztán egyik napról a másikra meggondolta magát és állandóan ordított benne. Végül rájöttem, hogy ülni szeretne, és a nagyon betakarást sem viseli már el (így 5 fok alatt nem tudunk kimenni, hálistennek már nem lesz olyan hideg). Lassan szokott bele vissza. Ültetve lassan toltam, felém fordítottam és beszéltem hozzá. Mostmár minden rendben van. Mikor elalszik benne én is ledöntöm.
2009. márc. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is van babakocsi problémánk, már alig várom, h' megtanuljon járni:) Két lehetőség van: vagy akkor viszed sétálni, amikor aludni szokott, így van esély rá, h' pár perc után elalszik, vagy ülő helyzetben viszed (ha már stabilan ül), de olyankor, amikor ébren szokott lenni, nehogy a fáradtságtól sírjon. Az én lányom külön kategória: annyira gyűlöli a babakocsit, h' elmondani nem lehet. Nálunk a félig ülő helyzet sem jött be. Mivel már stabilan ül hetek óta, ezért ülőre állítottam a kocsit, de még nem volt alkalmam kipróbálni, inkább az erkélyre ültünk ki. Ja, és mindig viszünk magunkkal valami játékot, amit babrálhat.
2009. márc. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!